چلسی 2-بارسا 1 : آغاز شیرین لمپارد با شکست کاتالان ها

چلسی 2-بارسا 1 : آغاز شیرین لمپارد با شکست کاتالان ها ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، بارسلونا و چلسی امروز از ساعت 15 در توکیو و از جام راکوتن به مصاف هم رفتند. در بارسلونا ستاره هایی چون مسی، سوارز و کوتینیو حضور نداشتند با این حال این بازی فرصت خوبی بود تا گریزمان اولین بازی خود با پیراهن بارسا را انجام دهد. در ترکیب چلسی نیز حضور پولیشیچ توجهات را به خود جلب کرده بود. این اولین بازی بارسا در تور تابستانی بود.

دقیقه دوم بازی بارسا روی ضربه سر اوریل بوسکتس اولین خطر جدی را روی دروازه چلسی خلق کرد. کمی بعد گریزمان با شوت پای چپ خود ایجاد موقعیت کرد اما جدی ترین صحنه بازی را چلسی دقیقه 23 روی دروازه بارسا خلق کرد.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید

 

چلسی-2-بارسا-1-آغاز-شیرین-لمپارد-با-شکست-کاتالان-ها-

 

ابتدا شوت پولیشیچ را تراشتگن برگشت داد ولی تامی آبراهام روی ریباند در دهانه دروازه توپ را به آسمان کوبید. همین بازیکن دقیقه 34 اشتباه خود را جبران کرد.

پرس ژرژینیو روی بوسکتس و تعلل این بازیکن باعث شد توپ به آبراهام برسد و او در مصاف تک به تک با تراشتگن او را دریبل زد و دروازه خالی را گشود.

بارسا در ادامه نیمه اول توسط دمبله و گریزمان دو موقعیت گل ایجاد کرد که هیچکدام تبدیل به گل نشدند تا نیمه اول با برتری 1-0 چلسی به اتمام برسد.

نیمه دوم بارسا-چلسی :

بارسا با تغییراتی زیاد از جمله ورود دی یونگ و خروج گریزمان و دمبله، نیمه دوم را بهتر آغاز کرد ولی دقیقه 61 روی دفاع اشتباه تودیبو نزدیک بود دروازه خود را باز شده ببیند ولی واکنش عالی نتو(گلر برزیلی بارسا) مانع از این امر شد.

دو دقیقه بعد دروازه بان چلسی شوت از راه دور آلنیا را برگشت داد.

بازی به دقیقه 81 رسیده بود که چلسی به گل دوم رسید. شوت پای چپ بیرون محوطه جریمه راس بارکلی به زیبایی هرچه تمام تر در کنج دروازه بارسا آرام گرفت تا لندنی ها 2-0 پیش بیفتند.

بازی به دقیقه 91 رسیده بود که بارسا توسط ایوان راکیتیچ به گل رسید. شوت سهمگین او از فاصله 25 متری به قعر دروازه چلسی رفت تا فاصله به یک گل برسد.

در نهایت چلسی موفق شد این بازی را 2-1 به سود خود خاتمه دهد.

چلسی-2-بارسا-1-آغاز-شیرین-لمپارد-با-شکست-کاتالان-ها

دیدگاه‌ها 0

*
*