چرا فدراسیون قرار داد ویلموتس را رسما اعلام نمی کند؟

چرا-فدراسیون-قرار-داد-ویلموتس-را--رسما--اعلام-نمی-کند-؟

چرا فدراسیون قرار داد ویلموتس را رسما اعلام نمی کند؟ به گزارش “اسپرت اسکولار”،  این در حالی است که مهدی تاج از بلژیک به تهران باز گشته است و قرار است برای شرکت در انتخابات هیات فوتبال چهار محال و بختیاری امروز راهی شهر کرد شود.

اعلام نکردن خبر رسمی عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال کمی جای سوال دارد و این شاید بدین معنی است که هنوز توافق نهایی حاصل نشده است و مذاکرات بر سر جزییات ادامه دارد. هر چند با آمدن مهدی تاج از بلژیک این قرارداد با امضاء از سوی مارک ویلموتس می تواند نهایی شود.

خبرهای رسیده حاکی از آن است که طرفین بر سر ترانسفر پول هنوز به نقطه نظر مشترکی نرسیده اند و البته انتظار می رود این مشکل به زودی مرتفع شود چراکه سفارت ایران در بلژیک به دنبال رفع این مشکل است.

مشکلی که در زمان حضور کارلوس کی روش در تهران نیز وجود داشت و در نهایت سفارت ایران در مالزی پرداخت دستمزد کی روش در جام ملت های آسیا را برعهده گرفت و گفته می شود 300 هزار دلار از مطالبه 900 هزار دلاری کارلوس کی روش در جام ملت های آسیا به حساب او واریز شده است.

روز گذشته اما یکی از سایت های بلژیکی از اختلاف جدی فدراسیون فوتبال با مارک بر سر مدت زمان حضور در تهران خبر داده بود و نوشته بود مارک ویلموتس تمایل دارد که در روز هایی که تیم ملی بازی ندارد ، به کشور خود باز گردد و اوقات خود را در کنار خانواده سپری کند اما تاکید فدراسیون فوتبال به حضور در تهران و تماشای بازی های لیگ برتر است. به نظر می رسد اما این چالش برطرف شده است.

با اعلام خبر عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس از سوی سفارت ایران در بلژیک می توان متوجه شد که مذاکرات نهایی و توافق حاصل شده است و شاید بحث بر سر جزییات از جمله ترانسفر پول موجب شده تا اعلام رسمی خبر از سوی سایت فدراسیون فوتبال کمی به تاخیر بیافتد. با توجه به بازگشت مهدی تاج به تهران شاید در روزهای آینده شاهد اعلام خبر رسمی این همکاری از سوی فدراسیون فوتبال باشیم.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی با هدایت مارک ویلموتس روز 16 خرداد در استادیوم آزادی میزبان تیم سوریه خواهد بود.

 

داغ ترین اخبار ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*