چرا بازگشت نیمار با فداکاری بی نظیر مسی،پیکه،سوارز میسر نشد؟

چرا بازگشت نیمار با فداکاری بی نظیر مسی،پیکه،سوارز میسر نشد؟ به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پنجره نقل و انتقالات زمستانی هفته گذشته بسته شد بدون اینکه بارسلونا بتواند نیمار را به خدمت بگیرد. ستاره برزیلی در طول دو ماه کانون شایعات مختلف بود و با وجود تمایل شدیدش برای جدایی از پی اس جی و بازگشت به بارسا در نهایت به هدف خود نرسید.

پی اس جی 300 میلیون یورو از بارسلونا می خواست اما باشگاه کاتالان تنها به معاوضه بازیکن و انتقال قرضی با بند خرید دائمی فکر می کرد. به همین دلیل مذاکرات به بن بست خورد. حتی ادعا شده بود که نیمار حاضر است 20 میلیون یورو برای بازگشت به بارسا به پی اس جی بدهد اما با درخواست او موافقت نشد.

امروز نشریه اسپورت هم فاش ساخت که لیونل مسی، لوئیس سوارز و جرارد پیکه پیشنهاد داده بودند تا مبلغی برای بازگشت نیمار به باشگاه پرداخت کنند اما درخواست آنها نیز مورد موافقت سران باشگاه قرار نگرفت.

چرا-بازگشت-نیمار-با-فداکاری-بی-نظیر-مسی،پیکه،سوارز-میسر-نشد؟
دلیل عدم تلاش رئال مادرید برای جذب نیمار چه بود؟

فداکاری کاپیتان های بارسا احتمالا رقم مورد نظر پی اس جی برای انتقال نیمار را تامین می کرد ولی مدیران بارسا معتقد بودند که جذب نیمار بدون اینکه یکی دو بازیکن با دستمزد بالای تیم را به فروش برسانند، توازن مالی باشگاه را برهم خواهد زد.

دیدگاه‌ها 0

*
*