چرا استراماچونی 48 ساعت از استقلال مهلت گرفته است ؟

چرا-استراماچونی-48-ساعت-از-استقلال-مهلت-گرفته-است-؟

چرا استراماچونی 48 ساعت از استقلال مهلت گرفته است ؟ به گزارش “اسپرت اسکولار”، اخبار و شنیده ها حاکی از ان است که آندره آ استراماچونی فاصله ای با قبول هدایت استقلال و انعقاد قرارداد با این تیم ندارد . جان لوکا دی مارتزیو خبرنگار مشهور ایتالیایی نیز با تصدیق این شایعات و فاش کردن بند های قرارداد استراماچونی با استقلال خبر از حضور این سرمربی جوان ایتالیایی در ایران داده است.

جان لوکا دی مارتزیو مدعی شد قرار است آندره آ استراماچونی هدایت یکی از سه باشگاه موفق خاور میانه که تا به حال دو بار قهرمان آسیا شده است و 52 هزار تماشاگر هفتگی دارد را بر عهده گیرد .  وی همچنین اذعان داشت قرارداد استراماچونی دو ساله با مبلغ در مجموع سه میلیون  یورو خواهد بود و بندی در مورد احتمال تمدید قرارداد به سه سال نیز در آن گنجانده خواهد شد.

 

اولین تماس با استراماچونی در ماه آوریل از سوی مدیران باشگاه استقلال برقرار شده و طی هفته گذشته جلساتی بین طرفین برگزار شده و توافق حاصل شده است .

هدف اول استراماچونی از به هدایت گرفتن استقلال ، فتح لیگ برتر ایران خواهد بود که این تیم از فصل 13-2012 تا کنون موفق به کسب چنین عنوانی نشده است.

برای تصمیم گیری بهتر و در نظر گرفتن تمام شرایط از استقلال تهران 48 ساعت زمان خواستار شده است و احتمالا بعد از اتمام این 48 ساعت حساس برای استقلال و هوادارانش ، تکلیف این که آیا استراماچونی هدایت استقلال را بر عهده خواهد گرفت یا خیر روشن خواهد شد.

خبرهای دیگر در مورد استراماچونی

پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران

استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال

 

دیدگاه‌ها 0

*
*