پیشنهاد باورنکردنی رئال مادرید برای انتقال نیمار از پاریس !

پیشنهاد-باورنکردنی-رئال-مادرید-برای-انتقال-نیمار-از-پاریس-!

پیشنهاد باورنکردنی رئال مادرید برای انتقال نیمار از پاریس ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، ناصر الخلیفی، مالک متمول پاری سن ژرمن دیروز در مصاحبه ای جنجالی مدعی شد درهای خروج از این باشگاه برای هیچ بازیکنی بسته نیست و حالا نشریه موندو دیپورتیوو تیتر یک خود را به بازگشت احتمالی ستاره برزیلی به لالیگا اختصاص داده است.

دو سال قبل نیمار به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال و با مبلغ 222 میلیون یورو از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد اما اوضاع بر وفق مراد وی پیش نرفت و مصدومیت در مقاطع حساس و از دست دادن بازی های مهم لیگ قهرمانان باعث شد حالا بعد از دو سال، فصل جدایی برای وی فرا رسیده باشد.

فلورنتینو پرز همیشه رویای جذب نیمار را در سر داشته و حالا می تواند بعد از ناکامی در جذب او در سال 2013، این بار به رویای خود جامه عمل بپوشاند. اما رقیب رئال مادرید در این امر، بارسلونایی است که انگار انتخاب خود را کرده و قصد دارد به جای آنتوان گریزمان، ستاره برزیلی و سابق خود را جذب کند.

اگرچه اولویت نیمار برای تابستان بارسلونا است، اما رئال مادرید قصد دارد با یک پیشنهاد فوق العاده وی را راضی به انتقال به برنابئو کند. فلورنتینو پرز پکیجی فوق العاده برای نیمار و پاری سن ژرمن آماده کرده است؛ حقوق سالانه 30 میلیون یورو به اضافه پیشنهادی 130 میلیون یورویی برای باشگاه به علاوه انتقال گرت بیل یا خامس رودریگز به پاریس.

اگرچه زین الدین زیدان ترجیح می دهد باشگاه اول برای خرید پل پوگبا تلاش کند، اما فلورنتینو پرز معتقد است که نیمار می تواند یک امضای استراتژیک برای رئال مادرید، نه تنها در سطح ورزشی، بلکه در دیگر موارد از جمله بازاریابی و فروش لباس خواهد بود.

پس از جدایی کریستیانو رونالدو در تابستان گذشته از رئال و با وجود عقد قراداد با ستاره ای مثل ادن هازارد، رئیس باشگاه رئال مادرید معتقد است که این تیم نیاز به بازیکنی با جذابیت بیشتر برای رسانه ها دارد تا هواداران سانتیاگو برنابئو را پر کنند و نیمار تنها بازیکن با این مشخصات، به جز لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در دنیای فوتبال است و به همین دلیل و بعد از مصاحبه ناصر الخلیفی، رئال مادرید خیلی زود برای خرید ستاره برزیلی وارد عمل شده است.

پیشنهاد باورنکردنی رئال مادرید برای انتقال نیمار از پاریس !

اما بارسلونا هم در این بین دست روی دست نگذاشته است!

باشگاه سابق نیمار نیز علاقمند به خرید دوباره وی در تابستان است و قطعا منتظر نمی ماند تا به راحتی ، نیمار راهی تیم حریف سنتی خود در مادردید شود و بدون شک پیشنهاد های وسوسه انگیز بارسا نیز برای نیمار در راه است.به نظر می رسد ستاره برزیلی با توجه به رابطه خوبی که با بازیکنان تیم سابق خود دارد، علاقمند به انتقال به بارسلوناست و آبی اناری ها نیز قصد دارند برای نهایی کردن این پروسه وارد عمل شوند.

مهم ترین برگ برنده بارسلونا، تمایل پاری سن ژرمن به عقد قرارداد با فیلیپ کوتینیو است و این ستاره برزیلی که در طی یک سال و نیم حضور در نوکمپ عملکرد خوبی نداشت، می تواند راهی پاریس شود.

احتمال ورود بازیکنانی چون عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ یا سامئول اومتیتی نیز به این معامله به اضافه پول نقد وجود دارد و باید دید برنده این ال کلاسیکوی تابستانی در نهایت بارسلونا خواهد بود یا رئال مادرید.

دیدگاه‌ها 0

*
*