پیام نیمار در واتس اپ:مرا به بارسلونا بازگردانید!  

پیام-نیمار-در-واتس-اپ--مرا-به-بارسلونا-بازگردانید!

پیام نیمار در واتس اپ:مرا به بارسلونا بازگردانید!   به گزارش ” اسپرت اسکولار “،  روزنامه اسپانیایی اسپورت که در کاتالونیا و در شهر بارسلونا منتشر می‌شود امروز در صفحه اول خود گزارش اختصاصی درباره نیمار منتشر کرده و در آن مدعی شده داستان پر آب و تاب نیمار و بارسلونا سرانجام به فصل آخر خود رسیده و بعید نیست در آینده بسیار نزدیک شاهد پیوستن نیمار به تیم بزرگ کاتالان باشیم.

اسپورت در گزارش خود مدعی است نیمار برای بارسلونا پیامی ارسال کرده و از تمایل و عزم جزمش برای بازگشت به بلوگرانا صحبت کرده است.

روزنامه اسپانیایی می‌گوید نیمار با استفاده از واتس‌اپ برای برخی از دوستان مورد اعتمادش که در باشگاه بارسلونا فعالیت می‌کنند پیامی ارسال کرده که در آن به این اشاره شده که او به بارسلونا بازخواهد گشت

درحالیکه از یک سو پاری سن ژرمن ظاهراً علاقه‌ای برای از دست دادن نیمار ندارد، اسپورت می‌گوید بارسلونا هم برای نیمار چند شرط تعیین کرده تا در صورت پذیرش آنها راه را برای بازگشت ستاره بزرگ برزیلی به باشگاه کاتالان باز کند. اولین شرط بارسا کاهش دستمزد نیمار است و دیگری صرفنظر کردن او از ادعای طلب 26 میلیون یورویی از بارسلونا است که به دوره گذشته حضورش در این تیم برمی‌گردد.

 

اسپورت می‌گوید مدیران بارسلونا یک شرط دیگر هم برای نیمار گذاشته‌اند و آن اینکه ستاره برزیلی نه در پشت پرده و با استفاده از واتس‌اپ بلکه در ملا عام و به  صورت علنی از تمایلش برای بازگشت به بارسلونا بگوید.

به نظر می‌رسد سریال نیمار سرانجام به آخرین قسمت‌های خود رسیده، سریالی که واقعاً از هر نظر به سریال‌های ملودرام ساخت کشورش برزیل شباهت داشت. اسپورت می‌گوید در نهایت بین بارسلونا و نیمار هر چه بگذرد، در این شکی نیست که ستاره برزیلی دیگر حاضر نیست در پاری سن ژرمن بازی کند و به همین خاطر است که از هر فرصتی برای پیغام و پسغام فرستادن برای بارسلونا استفاده می‌کند.

 

خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*