پرسپولیس1-صنعت نفت0:کالدرون با دست پر به استقبال دربی رفت!

پرسپولیس1-صنعت نفت0:کالدرون با دست پر به استقبال دربی رفت! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پرسپولیس بعد از آنکه لیگ نوزدهم را با پیروزی برابر پارس جنوبی جم آغاز کرد، در دومین بازی نتوانست در تبریز امتیاز بگیرد و با یک گل مقابل تراکتور شکست خورد، اما سرخ پوشان امشب به دنبال برتری مقابل صنعت نفت بودند تا از جمع بالانشینان عقب نمانند و برد روحیه بخشی پیش از دربی بگیرند که موفق به انجام این کار شدند و با شوت محمدحسین کنعانی‌زادگان و شادی گلِ یزله او مقابل آبادانی‌هایی که متخصص این شادی‌ها هستند، به برتری برسند.

شاگردان کالدرون با این پیروزی 6 امتیازی شدند و به رده چهارم جدول صعود کردند و صنعت نفت هم بعد از برتری مقابل فولاد و تساوی برابر نفت مسجدسلیمان، با شکست امروز 4 امتیازی ماند تا به رده هفتم سقوط کند.

هفته سوم لیگ برتر؛ دوشنبه: 98/06/25 ؛ ساعت 19:45
داور: سید مهدی سیدعلی؛ کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و علی‌اکبر نوری؛ داور چهارم: حسن انتظاری/ کمک داوران خط: علی صفایی و حمید حاج‌ملک/ ناظر داوری: حسن کامرانی‌فر.

پرسپولیس

بوژیدار رادوشوویچ
محمدحسین کنعانی‌زادگان
شجاع خلیل‌زاده
مهدی شیری
محمد انصاری
احمد نوراللهی
بشار رسن(52- وحید امیری)
سیامک نعمتی(80- محمد نادری)
مهدی ترابی
علی علیپور
جونیور براندائو(69- امید عالیشاه)

سرمربی: گابریل کالدرون

پرسپولیس1-صنعت-نفشت0کالدرون-با-دست-پر-به-استقبال-دربی-رفت-2

صنعت نفت آبادان

محمد دریس
عقیل کعبی
محمد اهل‌شاخه
عبدالله ناصری
مهدی حنفی
مصطفی احمدی
مسلم مجدمی(86- عیسی آل‌کثیر)
سید محمد قریشی
طالب ریکانی(82- سید فاخر تهامی)
جعفر سلمانی
مهدی مومنی(61- رضا جبیره)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

اخطار

شجاع خلیل‌زاده(44) از پرسپولیس

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید   

پرسپولیس1-صنعت-نفشت0کالدرون-با-دست-پر-به-استقبال-دربی-رفت-5

شرح گل

پرسپولیس 1 – صنعت نفت صفر (دقیقه 57: محمدحسین کنعانی‌زادگان):سیامک نعمتی ضربه آزادی که در میانه زمین گرفته بود را به محمدحسین کنعانی‌زادگان پاس داد تا این مدافع پیشتاخته با شوت زمینی ناگهانی دروازه صنعت نفت را از فاصله حدودا 30 متری تهدید کند و با دفع اشتباه دریس این ضربه تبدیل به گل شود.

بهترین بازیکن

در دیداری که کالدرون تصمیم به نیمکت‌نشین کردن سید جلال گرفت، محمدحسین کنعانی‌زادگان از فرصت نخستین تجربه حضور در ترکیب پرسپولیس نهایت استفاده را برد و علاوه بر عملکرد موفق در خط دفاعی، با شوت از راه دور خود 3 امتیاز را برای سرخ پوشان رقم زد؛ البته مهدی ترابی نیز با تکنیک و سرعت بالای خود بارها خط دفاعی صنعت نفت را آزار داد و موقعیت‌های زیادی به وجود آورد که مهاجمان پرسپولیس نتوانستند از آن استفاده کنند؛ ضمن اینکه ترابی یک بار هم با شوت محکم به تیرک دروازه آبادانی‌ها زد و در گلزنی بدشانس بود.

پرسپولیس1-صنعت-نفشت0کالدرون-با-دست-پر-به-استقبال-دربی-رفت-3

در حاشیه

* سید جلال حسینی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، محمد نادری و امیرحسین بیات نفرات ذخیره پرسپولیس در این دیدار هستند.
* میلاد جهانی، عیسی آل‌کثیر و رضا جبیره نیمکت‌نشینان صنعت نفت در این مسابقه را تشکیل می‌دهند.

* رادوشوویچ بخاطر محرومیت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس بازگشته و هفدهمین بازی خود را برای این تیم انجام می‌دهد.
* احمد نوراللهی در روز نیمکت‌نشینی سید جلال حسینی و عالیشاه کاپیتان پرسپولیس است.
* تماشاگران زیادی از دیدار پرسپولیس برابر صنعت نفت استقبال نکردند.

* تعداد زیادی از تماشاگران پرسپولیس بخاطر عدم تهیه بلیت الکترونیکی و سخت‌گیری در ورود هواداران به ورزشگاه، نتوانستند روی صندلی‌ها بنشینند و در بیرون از استادیوم به وسیله تلویزیون بزرگی مشغول تماشای بازی هستند.

پرسپولیس1-صنعت-نفشت0کالدرون-با-دست-پر-به-استقبال-دربی-رفت-4
* دو مربی خارجی استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند تا آنالیزی از پرسپولیس قبل از دربی داشته باشند.
* وینکو بگوویچ، سرمربی گل‌گهر سیرجان که دو هفته دیگر تیمش با صنعت نفت بازی دارد، به استادیوم آزادی آمده تا این مسابقه را از نزدیک تماشا کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*