پرده برداری قلعه نویی از یک پیشنهاد داخلی نجومی به کی روش

پرده-برداری-قلعه-نویی-از-یک-پیشنهاد-داخلی-نجومی-به-کی-روش

پرده برداری قلعه نویی از یک پیشنهاد داخلی نجومی به کی روش :به گزارش ” اسپرت اسکولار “، امیر قلعه نویی در دومین فصل حضورش در سپاهان به دنبال دستیابی به جام است و در این راه امیدوار است انتظارات نقل و انتقالاتی‌اش برآورده شود. او در گفتگو با رادیو ورزش در خصوص آخرین شرایط تیمش صحبت کرده است.

قلعه نویی در ابتدای صحبت‌هایش درباره پرداختی‌های مالی به بازیکنان گفت: پارسال هم درخواست داشتیم که مسوولان سازمان لیگ قراردادها را منتشر کنند. امسال هم اعلام آمادگی می‌کنیم. باید دید این آمار و ارقام حقیقت دارد یا نه. مثلا قرارداد بازیکنان را منتشر کنند. بعضا حقیقت دارد اما بعضی اوقات که می‌خواهند سیاه کنند نام بعضی تیم‌ها را می‌آورند.

 

سرمربی سپاهان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: ابتدا باید از آقای تاج و کمیته تعیین وضعیت نیز تشکر کنم. امسال یک سری سختگیری انجام شده تا فوتبال ما قانونمند شود. قبل از این مماشات می‌شد تا در نهایت باشگاه ها لطمه بخورد. اگر تا 10 سال پیش با یک سری تلفن و توصیه مجوز حرفه‌ای بدهند و بعد به امان خدا رها کنند. بگذارید من درس پس بدهم. فوتبال هر چقدر پول تزریق شود کم است.

اما دو سه مشکل هست اول باید ببینیم خروجی آن چقدر است. باید البته دید تناسبی حقوق کارمند دارد. مثلا ما در آلمان که بودیم آن موقع مارک بود و یورو نبود و مثلا حقوق یک کارمند عالی رتبه 5000مارک بود. با همان پول زندگی‌اش را می‌کرد. می‌خواهم بگویم خروجی آن در جامعه چطور است و تناسبی با حداقل درآمد دارد یا نه. متاسفانه در مملکت ما این تناسب به حداقل رسیده است.

وی درباره اینکه آیا از نقل و انتقالات تیمش رضایت دارد یا خیر گفت: جا دارد از مسوولان تشکر کنیم. آقای دکتر عظیمیان مدیر نمونه بخش کارگری شده است ولی از نظر من قلعه نویی زمانی مهم است که بازیکنانم در تمرینات باشند.

 پرده-برداری-قلعه-نویی-از-یک-پیشنهاد-داخلی-نجومی-به-کی-روش

الان که در هفته دوم تمرینات هستیم سه بازیکن حاضر نیستند. ما 9 خروجی داشتیم اما سه ورودی داشتیم و بقیه آن را در تیم پایه در حال کار هستیم. باشگاه همچنان در حال تلاش است و دو بازیکن یکی از آنها کی روش و دیگری کومان است. متاسفانه یکی از باشگاه‌های داخلی به کی روش 900 هزار دلار پیشنهاد داده و بهرحال ایشان هم جوابی که باید به ما نداده است. اگر نتوانیم ایشان را بگیریم قطعا با دیگر گزینه ها صحبت خواهیم کرد. تمرینات خوبی را انجام می دهیم  و یک سری جوانان جویای نام آوردیم تا نقاط ضعف فصل گذشته را جبران کنیم.

 

قلعه نویی درباره حضور استراماچونی و ویلموتس و کالدرون گفت: این رفت و آمدها قطعا به فوتبال ما کمک می کند. نه فوتبال که تصور کنید یک پزشک متخصص. مربیانی که آمدند مربیان بزرگی هستند و از جایی آمدند که صاحب سبک هستند. اما بحث خروجی است و آیا ما از این سرمایه می توانیم به خوبی استفاده کنیم. اگر خروجی خوبی داشته باشد این رفت و آمدها یقینا می‌تواند به فوتبال ما کمک کند.

 

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*