پرتغال 1- هلند 0:درخشش رونالدو و یاران با فتح لیگ ملت های اروپا

پرتغال-1--هلند-0درخشش-رونالدو-و-یاران-با-فتح-لیگ-ملت-های-اروپا

پرتغال 1- هلند 0:درخشش رونالدو و یاران با فتح لیگ ملت های اروپا : به گزارش وبسایت”اسپرت اسکولار ” ، تیم های هلند و پرتغال از ساعت ۲۳:۱۵ در فینال لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با یک گل به سود پرتغال تمام شد تا این تیم فاتح نخستین دوره لیگ ملت ها شود. تیم انگلیس هم روز یکشنبه با شکست سوئیس در ضربات پنالتی به مقام سوم دست یافت.

پرتغالی ها سه سال بعد از قهرمانی در یورو 2016، این بار با تک گل گونسالو گدس توانستند در فینال لیگ ملت های اروپا، هلند را از پیش رو بردارند و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

 

برناردو سیلوا در همان دقیقه ۴ داخل محوطه سرنگون شد و اعتقاد به پنالتی داشت اما داور دستور به ادامه بازی داد. هلند نزدیک بود لحظاتی بعد روی اشتباه بازیکن پرتغال به گل برسد اما مدافع این تیم با یک تکل به موقع توانست خطر را دور کند.

برناردو سیلوا در دقیقه ۶۰ در فضای خوبی صاحب توپ شد و توانست با یک پاس زیبا گوئدس را در موقعیت خوبی قرار دهد و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه هلند را باز کرد. هلند لحظاتی بعد روی سانتر فن در بیک و با ضربه سر دپای می توانست گل بزند اما پاتریسیو با یک واکنش خوب توپ را دور کرد.

 

لوک دی یونگ در دقیقه ۸۲ تنها پس از ورودش به زمین نزدیک بود روی پاس فن در بیک گل بزند اما پاتریسیو باز هم موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد و توپ را به کرنر بفرستد.

در ادامه بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد اما در دقایق پایانی، این پرتغالی ها بودند که با حملات پیاپی، چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به چهارچوب دروازه هلند پیدا نکرد و در نهایت بازی با همان یک گل به سود پرتغال به پایان رسید.

خبرهای داغ فوتبالی را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*