پافشاری شدید گرت بیل برای ماندن در رئال نتیجه خواهد داد!

پافشاری شدید گرت بیل برای ماندن در رئال نتیجه خواهد داد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، امروز زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید اعلام کرد موضع وی نسبت به شرایط گرت بیل تغییری نکرده و این جملات بدان معنا بود که سرمربی فرانسوی تمایلی به استفاده از این بازیکن برای فصل بعد ندارد.

اما ساعتی قبل ABC مدعی شد مدیریت باشگاه علاقه ای ندارد بازیکنان خود را کمتر از قیمت واقعی آنها به فروش برساند و به همین دلیل احتمال ماندن گرت بیل در برنابئو قوت گرفته است.

رئال مادرید معتقد است ستاره ای در اندازه های گرت بیل چیزی در حدود 100 میلیون یورو ارزش دارد اما هیچ تیمی در اروپا حاضر به پرداخت چنین رقمی نیست و به همین دلیل شرایط برای جدایی گرت بیل مهیا نشده است. همچنین خود این بازیکن مدعی شده تنها در صورتی جدا خواهد شد که حدود 50 میلیون یورو حقوق سه سال اینده وی نقدا از سوی رئال مادرید پرداخت شود که این نیز گزینه ای منتفی است.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید

در این شرایط ممکن است گرت بیل در مادرید ماندنی شده و حتی طبق ادعای این نشریه در تیم فصل بعد زیدان هم نقش آفرینی کند. هنوز چند هفته تا پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده اما بعید است با این شرایط تیمی حاضر به پرداخت حقوق نجومی گرت بیل باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*