پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران

پاسخ-همسر-استراماچونی-به-شایعات-عدم-حضور-در-ایران

پاسخ همسر استراماچونی به شایعات عدم حضور در ایران : به گزارش “اسپرت اسکولار”، باشگاه استقلال از حدود ۲ هفته پیش تا کنون مذاکرات رسمی خود را با سرمربی ایتالیایی نام آشنا آغاز کرده‌ است؛ مربی ای که سابقه حضور در اینتر را دارد.

 

اما در حالی که تمام این مذاکرات در سکوت خبری و ابهام رسانه ها در این دو هفته ی گذشته صورت گرفته است ، و اخبار حاصله در باره ی روند مذاکرات به صورت موثق و رسمی منتشر نشده اند ، گفته می شود آندره آ استراماچونی مخالفتی با بند های قرارداد خود با باشگاه استقلال نداشته ، و تمام شروط استقلال را برای هدایت نیمکت استقلال نداشته ، ولی اعلام قطعی نظر مثبت او منوط به موافقت همسرش برای زندگی در ایران است.

 

در این مدت اخبار زیادی مطرح شد که همسر استراماچونی تمایلی برای حضور در ایران ندارد و به همین دلیل احتمال انتقال این مربی ایتالیایی به ایران منتفی شده است.به طوری که یکی از اعضای باشگاه استقلال در یک برنامه ی تلویزیونی با مطرح کردن این موضوع که فرهنگ مردم ایران به شیوه ی بدی به همسر استراماچونی جلوه داده شده است، مهر تاییدی بر این شایعات زد.

 

با این حال همسر استراماچونی امروز با انتشار پست اینستاگرامی نشان داد که مشکلی برای حضور در ایران ندارد. او در آخرین پست اینستاگرامی اش از اینکه ایران یک کشور شگفت انگیز است نوشته و گفته درباره ایران تحقیقاتی انجام داده که منجر به آشنایی بهتر او با ایران شده است.او در این پست می نویسد:اگر زندگی قرار است ما را به ایران بیاورد  ،  خیلی خوشحال می شوم  با شما و فرهنگ عمیقتان آشنا بشوم.

 

صفحه اینستا گرامی دلایلا استراماچونی فالوئرهای کمی دارد اما به نظر می رسد این فالوئرها خیلی زود شش رقمی بشود کما اینکه در همین یکساعت 5 هزار نفر به فالوئرهای او اضافه شده اند.

استراماچونی با ستاره های ایتالیایی در راه استقلال !

دیدگاه‌ها 0

*
*