پاسخ راشفورد به توهین نژادپرستانه به ستاره ی رنگین پوست چلسی!

پاسخ راشفورد به توهین نژادپرستانه به ستاره ی رنگین پوست چلسی! به گزارش “اسپرت اسکولار “، لیورپول و چلسی در سوپرجام اروپا در شهر استانبول بعد از 120 دقیقه تلاش به تساوی 2-2 رسیدند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. لیورپول هر پنج پنالتی خود را گل کرد اما پنالتی آبراهام، ستاره چلسی توسط آدریان سنگربان لیورپول دفع شد تا لیورپولی‌ها جام قهرمانی سوپرجام اروپا را بالای سر ببرند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

بعد از آن بود که آبراهام در شبکه‌های اجتماعی با هزاران پست توهین‌آمیز روبرو شد که او را به دلیل از دست دادن پنالتی هدف زشت‌ترین توهین‌های نژادپرستانه قرار داده بودند. حتی باشگاه چلسی وارد ماجرا شده و این توهین‌های نژادپرستانه علیه آبراهام را به شدت محکوم کرد. یکی از سخنگویان باشگاه گفت “ما از پست‌های نفرت‌برانگیزی که در شبکه‌های اجتماعی علیه آبراهام منتشر شده اعلام انزجار می‌کنیم”.

اما مارکوس راشفورد، ستاره منچستریونایتد که خودش در گذشته هدف توهینهای نژادپرستانه قرار گرفته و از مخالفین شدید نژادپرستی است هم با انتشار توییتی به حمایت از آبراهام پرداخت و نوشت:” سرت را بالا بگیر آبراهام. همه ما پنالتی از دست داده‌ایم. فوتبال همین است. ما باید از درخشش استعدادهای جوان انگلیسی شاد باشیم نه این….”.

پاسخ-راشفورد-به-توهین-نژادپرستانه-به-ستاره-ی-رنگین-پوست-چلسی-2.

دیدگاه‌ها 0

*
*