پاری سن ژرمن به هیچ وجه برای انتقال نیمار با بارسا کنار نمی آید!

پاری سن ژرمن به هیچ وجه برای انتقال نیمار با بارسا کنار نمی آید! به گزارش “اسپرت اسکولار “، در اسپانیا رادیو RMC و برخی دیگر از رسانه‌های ورزشی این کشور گزارش دادند که باشگاه فرانسوی PSG هوادار بارسا اعلام کردند مدیران این تیم به مذاکرات خود با PSG خوشبین بوده و احساس می‌کنند تکلیف نیمار به زودی روشن شده و او راهی نوکمپ خواهد شد.

بر اساس این گزارش که روزنامه اسپورت هم امروز به آن استناد کرده بارسلونا در مذاکرات اخیر خود پیشنهاد سوم درباره نیمار را به PSG اطلاع داده که بر اساس آن بارسلونا مبلغ 150 میلیون یورو به صورت اقساط به باشگاه فرانسوی پرداخت کرده و علاوه بر آن دو بازیکن خود عثمان دمبله و راکیتیچ را راهی PSG خواهد کرد تا در عوض نیمار راهی نوکمپ شود. پیشنهادی که توسط طرف فرانسوی رد شده است.

با وجود اینکه اسپورت می‌گوید عثمان دمبله قصد دارد در بارسا بماند و این را به مدیران باشگاه اطلاع داده ولی هیات نمایندگان کاتالان در فرانسه او را هم به PSG پیشنهاد داده‌اند. نفر دومی که در پیشنهاد بارسا حضور داشته و توسط باشگاه فرانسوی رد شده ایوان راکیتیچ است. بر اساس این گزارش PSG علاقه‌ای به حضور راکیتیچ در تیمش ندارد و او را از بارسلونا نمی‌پذیرد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

پاری-سن-ژرمن-به-هیچ-وجه-برای-انتقال-نیمار-با-بارسا-کنار-نمی-آید2

در ادامه :

رادیو RMC در گزارش خود می‌گوید پاری سن ژرمن این پیشنهاد بارسا را ناکافی دانسته و بر خواسته اولیه خود یعنی پرداخت 220 میلیون یورو، همان مبلغی که دو سال پیش با پرداخت آن به بارسا نیمار را به فرانسه منتقل کرد، پافشاری کرده است.

پاری سن ژرمن به هیات نمایندگان بارسا اطلاع داده که در زمان اندک باقی‌مانده مذاکره با دمبله و راکیتیچ برایش عملا امکان‌پذیر نیست و ترجیح می‌دهد یا مبلغ مورد نظرش را به صورت نقدی دریافت کند یا نیمار را یک فصل دیگر بازیکن خود در نظر بگیرد.

اما روزنامه اسپورت به بعد دیگری از ماجرای طولانی انتقال نیمار اشاره کرده و می‌گوید بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا امروز صبح زودتر از سایر مسئولین بارسلونا که طبق برنامه برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان راهی فرانسه خواهند شد، به شهر نیس پرواز کرده است. بر اساس ادعای اسپورت، این سفر زودهنگام بارتومئو با هدف ادامه مذاکرات برای جذب نیمار انجام شده و بارتومئو قصد دارد شخصا وارد مذاکرات شده و با استفاده از وزن و اعتبار شخصی‌اش آخرین تلاش بارسا برای محقق کردن آرزوی بازگشت نیمار به نوکمپ را عملی سازد.

دیدگاه‌ها 0

*
*