وقتی رئال مادرید مورد تمسخر گواردیولا قرار می گیرد!

وقتی رئال مادرید مورد تمسخر گواردیولا قرار می گیرد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، برخی معتقدند که تعلل یوونتوس در اعلام نام مائوریتسیو ساری به عنوان سرمربی جدید بیانکونری، امید آنها برای رسیدن به توافق با پپ گواردیولا است اما این سرمربی موفق اسپانیایی یک بار دیگر مدعی شد تا زمانی که از سیتی اخراج نشود، به فعالیت خود در این باشگاه ادامه خواهد داد.

گواردیولا در مورد شایعات جدایی از سیتی گفت: “من دو سال با منچسترسیتی قرارداد دارم و اگر آنها من را اخراج نکنند، من به کار خود در این باشگاه ادامه خواهم داد.

مهم ترین جام یک فصل؟ لیگ داخلی همیشه برای من مهمترین مسابقات است. بازی های لیگ این باعث می شود که شما خوشحال تر باشید، زیرا شما می توانید در روزهای یکشنبه، دوشنبه یا سه شنبه برنده شوید. هنگامی که در لیگ قهرمانان شکست می خورید، دو روز را از دست می دهید اما شکست در لیگ باعث از دست رفتن روزهای بیشتری می شود.

اما ما همه در باشگاه سیتی می خواهیم در لیگ قهرمانان قهرمان شویم زیرا این جام در پایان فصل اهدا شده و بسیار معتبر است. سیتی پنج یا شش سال است برای قهرمانی در اروپا تلاش کرده و این روند ادامه خواهد داشت.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

انتقال ادن هازارد به رئال مادرید؟ رئال مادرید با بازیکنان خوب قرار امضا می کند، اما اینجا فقط منچستر سیتی است که پول خرج می کند. هازارد بازیکنی بسیار خوب و یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال است که من تا به حال دیده ام. فوتبال اسپانیا با وجود ادن هازارد سرگرم کننده تر خواهد شد.”

دیدگاه‌ها 0

*
*