وضعیت حیرت آور مدعی روزهای نه چندان دور توپ طلا!

وضعیت حیرت آور مدعی روزهای نه چندان دور توپ طلا! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، اسنایدر که زمانی ستاره اول اینتر و تیم ملی هلند بود، بعد از دوران ناموفقش در باشگاه قطری الغرافه، دو هفته پیش به دوران حرفه ای اش پایان داد اما اولین تصاویری که از او منتشر شد، خیلی زود به سوژه شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

اسنایدر که برای تماشای دیدار تیم های اوترخت و فنلو در لیگ هلند به ورزشگاه رفته بود، دچار اضافه وزن قابل توجهی شده و اصلا نشانی از ستاره سال های نه چندان دور که تا یک قدمی بردن توپ طلا هم رفته بود، ندارد.

در شبکه های اجتماعی بسیاری نوشتند که اسنایدر قصد دارد همه رژیم های دوران حرفه ای اش را بعد از بازنشستگی جبران کند و همه غذاهایی که در مدت 20 سال اجازه خوردن آنها را نداشت، اکنون به لیست تغذیه ای اش اضافه کرده است.

اسنایدر که محصول سیستم جوانان آژاکس است، با رئال مادرید قهرمان لالیگا شد و یک سه گانه تاریخی را در فصل 10-2009 با اینتر تجربه کرد. او 134 بازی ملی نیز برای هلند انجام داد و در جام جهانی 2010 به عنوان نایب قهرمانی رسید.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

وضعیت-حیرت-آور-مدعی-روزهای-نه-چندان-دور-توپ-طلا.
وضعیت-حیرت-آور-مدعی-روزهای-نه-چندان-دور-توپ-طلا-2

در ادامه :

وسلی اسنایدر که بعد از خداحافظی از فوتبال عضو تیم تجارتی باشگاه اوترخت شده، با ظاهر عجیب خود هواداران خود را متعجب کرد. البته بعد از گذشت سالها محدودیت های غذایی سخت و رژیم های سخت تناسب اندام، فوتبالیست ها معمولا بعد از خداحافظی از فوتبال ولع زیادی برای استفاده از غذهای پرچرب و نوشیدنی های پرکالری دارند و همین موضوع باعث می شود آنها اضافه وزن زیادی پیدا کنند.

ستاره جوان هلندی در سال 2007 از آژاکس راهی رئال مادرید شد و بعد از دو فصل موفق در این تیم و فتح لالیگا، ژوزه مورینیو اصرار زیادی به جذب وسلی اسنایدر نشان داد و در نهایت چند ساعت مانده به پایان بازار تابستانی در سال 2009، هواپیمای وی در فرودگاه میلان به زمین نشست.

بهترین دوران این هافبک خلاق هلندی در ایتالیا رقم خورد و در اولین فصل وی فاتح سه گانه ای تاریخی شد. وسلی اسنایدر با باز کردن دروازه بارسلونا و دادن پاس گل در فینال لیگ قهرمانان نقش ویژه ای در سه گانه نراتزوری ایفا کرد.

جام جهانی 2010 اوج درخشش ستاره هلندی بود. وی به عنوان یک هافبک یکی از آقای گل های جام جهانی لقب گرفت اما به سنت همیشگی، هلند در فینال مغلوب شد و دست او و نسل طلایی لاله های نارنجی از جام باز ماند.

 

وضعیت-حیرت-آور-مدعی-روزهای-نه-چندان-دور-توپ-طلا-3

در ادامه :

اگر در سال 2010 همانند دو سال اخیر توپ طلا با رای روزنامه نگاران اهدا می شد، وسلی اسنایدر با اختلاف برنده این جایزه می شد و لیونل مسی در رتبه چهارم قرار می گرفت. اما رای گیری با رای کاپیتان ها و سرمربیان بود و به همین دلیل وسلی اسنایدر در بین سه نفر اول هم جای نگرفت.

گالاتاسرای، نیس و الغرافه، مقاصد بعدی ستاره ای بودند که شاید در دوران ورزشی آنچنان به حق خود نرسید. وسلی اسنایدر در اواخر دوران ورزشی خود سری به آسیا نیز زد و در لیگ ستارگان قطر برای تیم الغرافه به میدان رفت. در قطر، این بازیکن خلاق همبازی مهدی طارمی شد و اتفاقا به نظر می رسید رابطه خوبی هم در مستطیل سبز و هم در خارج از میدان بین وسلی اسنایدر و مهدی طارمی برقرار است.

اما زوج درخشان اسنایدر- طارمی نیز نه در لیگ ستارگان و نه در لیگ قهرمانان منجر به موفقیت خاصی نشد تا در نهایت وسلی اسنایدر چندی قبل تصمیم به خداحافظی از فوتبال بگیرد. در نهایت این ظاهر عجیب و شگفت زده شدن هواداران، سرنوشت او تنها چند هفته بعد از خداحافظی از فوتبال بوده است.

وسلی-اسنایدر-و-مهدی-طارمی

دیدگاه‌ها 0

*
*