وریا غفوری،تنها 30 ساله ی استقلال با قابلیت های منحصر به فرد

وریا-غفوری،تنها-30-ساله-ی-استقلال-با-قابلیت-های-منحصر-به-فرد

وریا غفوری،تنها 30 ساله ی استقلال با قابلیت های منحصر به فرد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، وریا غفوری مدافع راست استقلال که کاپیتان این تیم نیز محسوب می شود، تنها بازیکنی است که در رختکن استقلال پیش از شروع فصل بالای 30 سال دارد و فعلا هیچ بازیکنی در این موضوع به او نزدیک نمی شود.

 

در شرایطی که استقلال فصل گذشته مهره هایی مانند رحمتی، حیدری، نویمایر و دیگران را داشت که بالای 30 سال سن داشتند، همگی آنها در شروع فصل از استقلال جدا شدند تا حالا وریا غفوری تنها بازیکنی باشد که در استقلال بالای 30 سال دارد و از این نظر یک استثنا باشد.

 

در سبد خرید بازیکنان ایرانی مورد نظر استقلال نیز هیچ بازیکنی نیست که شرایط سنی او مانند وریا غفوری باشد و تمامی بازیکنانی که نام آنها در حوالی استقلال شنیده می شود نیز، از نظر سن و سال با غفوری تفاوت دارند.

 

با این حال هنوز وضعیت خرید های خارجی استقلال مشخص نیست و شاید مانند سال گذشته استقلال یک مهاجم خارجی به تیم اضافه کند و این بازیکن از نظر سن و سال بالاتر از وریا غفوری قرار گیرد اما با این حال غفوری با تنها 31 سال سن، مسن ترین بازیکن استقلال است که البته از نظر سن و سال برای یک فوتبالیست اصلا مسن نیست.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*