واکنش مسی به حذف آرژانتین از کوپا آمه ریکا

واکنش-مسی-به-حذف-آرژانتین-از-کوپا-آمه-ریکا

واکنش مسی به حذف آرژانتین از کوپا آمه ریکا به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از اوله، بامداد دیروز بود که آرژانتین با لیونل مسی برابر برزیل با دو گل شکست خورد و از رسیدن به فینال کوپا آمه ریکا بازماند. آرژانتین بازی پایاپایی برابر برزیل ارائه داد و دو توپ هم به تیر زد ولی برزیلی ها فرصت طلب تر بودند و در نهایت پیروز شدند.

آرژانتین که تیمی به مراتب جوان شده تر نسبت به سال های گذشته بود، به رهبری لیونل مسی تا نیمه نهایی رقابت ها صعود کرد ولی با شکست از برزیل رویای قهرمانی اش بار دیگر محقق نشد. حال دو سال دیگر و در کوپای کلمبیا-آرژانتین، فرصت برای مسی و یارانش خواهد بود تا عنوان قهرمانی را کسب کنند.

 

پس از بازی مسی که به شدت از داوری دلخور بود، حرف های تندی علیه داور زد و گفت که باید دوپنالتی به نفع آرژانتین گرفته می شد.

 

او سپس راهی رختکن شد و در آنجا به حمایت قاطعانه از هم تیمی هایش پرداخت:« سرتان را بالا بگیرید. شما همه تلاش تان را کردید و این شکسیت تجربه خوبی برای شما خواهد بود. برای ما بازیکنان باتجربه تر نیز درس خوبی شد. شما آینده فوتبال آرژانتین هستید و به کمک هم، دو سال دیگر این شکست را جبران خواهیم کرد. من اینجا با شما خواهم ماند و همیشه حمایت تان خواهم کرد.»

 

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*