واکنش عجیب ژاوی به احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا

واکنش عجیب ژاوی به احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، نیمار دو سال پس از پیوستن به پی اس جی پشیمان شده و دوست دارد به بارسلونا برگردد. نیمار که این روزها با اتهام تجاوز به یک مدل برزیلی مواجه شده است ، حالا با باشگاه پار سن ژرمن نیز وارد تنش شده است و با پذیرفتن تمام شروط بارسلونا ، حاضر به بازگشت به این تیم اسپانیایی است .نایب رئیس بارسا روز گذشته این خبر را رسما تایید کرد اما بخش مشکل کار، مذاکرات با پاری سن ژرمن خواهد بود.

بازگشت نیمار موافقان و مخالفان خود را دارد. تقریبا نیمی از هواداران بارسا به دلیل شکل جدایی نیمار دوست ندارند او به تیم محبوب شان برگردد.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

ژاوی هرناندز، اسطوره بارسا و سرمربی السد قطر در این رابطه به کادنا سر گفت:« مخالف این موضوع هستم و چنین چیزی در تصورم نیست. نیمار به شکل بدی از بارسا جدا شد و با وجود اینکه اخبار زیادی در مورد بازگشت او در رسانه ها می خوانم؛ اما احتمال برگشتش را صفر می دانم.»

ژاوی در ادامه گفت:« نیمار اگر کمی از حواشی خود بکاهد و بیشتر تلاش کند، می تواند به سطح رونالدو و مسی برسد. او فوتبالیست بزرگی است ولی یک سری عوامل باعث شده تا نیمار در سال های اخیر از روزهای اوجش فاصله بگیرد.»

دیدگاه‌ها 0

*
*