واکنش شدید همسر ستاره ی رئال به سرقت از منزل کاسمیرو

واکنش شدید همسر ستاره ی رئال به سرقت از منزل کاسمیرو : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شب گذشته در حالی که رئال و اتلتیکو در وندامتروپولیتانو به مصاف هم رفته بودند، از خانه کاسیمیرو هافبک برزیلی رئال سرقت شد.

به گفته رسانه های اسپانیایی در جریان دربی مادرید سارقان به خانه کاسمیرو، هافبک کهکشانی ها، دستبرد زده اند. نکته عجیب در مورد این اتفاق این است که همسر و دختر کاسمیرو هم در خانه حضور داشتند و با این وجود سارقان به خانه او دستبرد زده اند.

به گفته پلیس اسپانیا دوربین های مستقر در خانه کاسمیرو تصاویری از سارقان ثبت کرده اند اما آن ها هنوز متواری هستند و جستجو برای یافتن آن ها ادامه دارد.
این اولین بار نیست که در اسپانیا سرقت از خانه فوتبالیست ها اتفاق می افتد. در یک سال گذشته 15 مورد سرقت مشابه دیگر را شاهد بوده ایم. ایسکو، زیدان، لوکاس واسکز، جراردپیکه، کریم بنزما، موراتا، آلبا، بواتنگ، آرتور ملو، خواکین، ویلیام کاروالیو، گارای، پائولیستا، فونس موری و کندوگبیا هدف سرقت قرار گرفته اند.

واکنش-شدید-همسر-ستاره-ی-رئال-به-سرقت-از-منزل-کاسمیرو-2

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

این سرقت ها زمانی اتفاق افتاده است که بازیکنان در حال انجام مسابقه یا در سفر خارج از اسپانیا(تفریحی یا کاری) بوده اند.

ماکا کاپیا همسر لوکاس واسکز ستاره رئال پس از سرقت شب گذشته در اینستاگرام خود نوشت:« یکی پس از دیگری. چه زمانی می توانیم با آسودگی در خانه خودمان استراحت کنیم. چه زمانی می توانیم با آسودگی خانه را ترک کنیم و بیرون برویم؟»

تابستان سال گذشته و زمانی که لوکاس و خانواده اش در تعطیلات بودند، خانه شان مورد سرقت قرار گرفت. پیشتر از منزل ایسکو و زیدان هم سرقت شده بود. باشگاه بارسلونا اخیرا حراست از خانه بازیکنانش را مضاعف کرده و باشگاه رئال هم از بازیکنانش درخواست کرده تا در صفحات اجتماعی از منزل شان عکس یا فیلم نگذارند.

دیدگاه‌ها 0

*
*