واکنش شدید خواهر نیمار به شعارهای تند هواداران PSG

واکنش شدید خواهر نیمار به شعارهای تند هواداران PSG : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، چند روز قبل لئوناردو مدیر باشگاه پاری سن ژرمن تایید کرد که مذاکرات برای جدایی نیمار پیشرفت کرده و به احتمال قوی ستاره 222 میلیون یورویی پاری سن ژرمن در تابستان امسال پاریس را ترک خواهد کرد.

اخبار حاکی از تمایل شدید دو تیم رئال مادرید و بارسلونا برای خرید ستاره 27 ساله برزیلی است اما با توجه به عدم بودجه کافی بارسا، به نظر می رسد رئال مادرید از شانس بیشتری برای خرید نیمار برخوردار باشد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

شب گذشته پاری سن ژرمن در هفته اول لیگ یک فرانسه به مصاف نیم المپیک رفت و نیمار جایی در لیست بازیکنان تیم متمول فرانسوی نداشت. هواداران پاری سن ژرمن پیش از آغاز بازی شعار “نیمار جدا شو” را سر داده و پلاکاردی نیز بر همین اساس به نمایش گذاشتند تا نشان دهند دل خوشی از حواشی اخیر او نداشته و خواهان جدایی این بازیکن هستند. انواع و اقسام توهین ها هم نثار ستاره برزیلی شد تا واکنش شدید خواهر او را در پی داشته باشد.

رافائلا در حساب توئیتر خود نوشت:« چه هیولاهای قدرنشناس و غیرمحترمی هستید. باید آرزوی شما باشد که برادرم در تیم تان بماند. بدون او هرگز فاتح لیگ قهرمانان نخواهید شد.»

دیدگاه‌ها 0

*
*