واکنش جالب رونالدو به خشونت سانتوس بعد از قهرمانی پرتغال

واکنش-جالب-رونالدو-به-خشونت-سانتوس-بعد-از-قهرمانی-پرتغال

واکنش جالب رونالدو به خشونت سانتوس بعد از قهرمانی پرتغال : به گزارش ”  اسپرت اسکولار “، کمتر کسی تصور می کرد پرتغال در دو تورنمنت متوالی معتبر اروپایی موفق به کسب عنوان قهرمانی شود  و صدر جدول بهترین تیم های اروپایی را از آن خود کند. اما تیم فرناندو سانتوس به رهبری کریستیانو رونالدو در داخل زمین ، طی سه سال اخیر عملکرد فوق العاده ای داشته و فاتح یورو و لیگ ملت های اروپا شده است. حالا فرناندو سانتوس از لحظات پایانی فینال یورو 2016 و واکنش کریستیانو رونالدو در لحظه سوت پایان دیدار با فرانسه صحبت کرده است.

 

فرناندو سانتوس که متوجه سوت پایان نشده بوده، در مورد آن صحنه گفت: “تصویری تند و خشن بود، من فریاد می زدم و از بازیکنانم می خواستم سمت چپ را پوشش دهند که رونالدو به من مشت زد و می گفت، پیرمرد، پیرمرد، تمام شد، ما قهرمان شده ایم.”

 

سانتوس که در ابتدای دوران ورزشی رونالدو در اسپورتینگ لیسبون با وی کار می کرد در مورد آن مقطع گفت: “وقتی وارد اسپورتینگ شدم، به رونالدو گفتم که پتانسیل بالایی دارد و تبدیل به بازیکن بزرگی خواهد شد، اما وی باید سبک بازی گروهی خود را بهبود بخشد.

روز بعد در تمرین دیدم چند بازیکن برای رونالدو ارسال می کردند و او ضربه می زد. رونالدو تمایل داشت با تمرینات سخت به آنچه مربی اش به وی گفته بود دست یابد.”

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*