نیمکت رئال پر از خالی! ؛تکرار مشکلات رئال با ستاره های مصدوم

نیمکت رئال پر از خالی! ؛ تکرار مشکلات رئال با ستاره های مصدوم ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی رئال مادرید نیز دچار مصدومیت عضلانی شد و بین دو الی سه هفته قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. البته فصل شروع نشده تعداد زیادی از بازیکنان این تیم آسیب دیده اند و به نظر می رسد اتفاقات فصل قبل در حال تکرار شدن است.

در حالیکه تنها دو هفته از شروع فصل جدید برای رئال مادرید گذشته، هشت بازیکن این تیم در اردوی تابستانی و هفته های اخیر مصدوم شده اند. براهیم دیاز اولین مصدوم رئال مادرید بود و بعد از وی مارکو آسنسیو دچار آسیب دیدگی شدیدی شد تا تقریبا فصل پیش رو را از دست بدهد.

پیش از شروع لیگ تیبو کورتوا آسیب دید و به جز او این اتفاق برای فرلان مندی و لوکا یوویچ نیز رخ داد، اما هر سه بازیکن به دوران آمادگی بازگشتند و در حال حاضر می توانند رئال مادرید را همراهی کنند.

نیمکت-رئال-پر-از-خالی-؛تکرار-مشکلات-رئال-با-ستاره-های-مصدوم-2

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

رودریگو، ستاره جوان برزیلی دیگر مصدوم اردوی کهکشانی ها بود، اما بی شک بدترین خبر برای زیدان آسیب دیدگی ادن هازارد و غیبت در دو بازی اول فصل برای این ستاره بلژیکی و مهم ترین خرید تابستانی رئال مادرید بوده است.

با آسیب دیدگی خامس، در آستانه دیدار مقابل ویارئال دست زیزو از وجود بازیکنان خلاق در خط میانی خالی شده و این سرمربی فرانسوی در شرایطی که تیمش اوضاع چندان خوبی هم ندارد، امیدوار است این روند در روزهای حساس فصل تکرار نشود.

دیدگاه‌ها 0

*
*