نیمار هرگز به رئال مادرید منتقل نخواهد شد!

نیمار هرگز به رئال مادرید منتقل نخواهد شد! به گزارش ” اسپرت اسکولار”، از زمان آغاز شایعات احتمال جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، رسانه ها از رئال مادرید نیز به عنوان یکی از مقاصد احتمالی این بازیکن نام بردند اما نشریه آ.اس اعلام کرد کهکشانی ها هیچ برنامه ای برای خرید این بازیکن 27 ساله برزیلی ندارند و عملا انتقال نیمار و پیوستن او به کهکشانی ها منتفی است.

نیمار در گذشته بازیکن مورد علاقه فلورنتینو پرز بود و رئیس باشگاه تا آستانه جذب وی نیز پیش رفت اما حالا نیمار بزیکن مورد نظر زین الدین زیدان نیست و نام او در فهرست بازیکنان مورد علاقه ی سرمربی فرانسوی تبار رئال مادرید جایی ندارد.

آ.اس در گزارش خود مدعی شد در برنابئو هیچ برنامه ای برای خرید نیمار وجود ندارد. اگرچه باشگاه پاری سن ژرمن با توجه به رابطه بدی که بارسلونا دارد ترجیح می دهد نیمار را به رئال مادرید بفروشد، اما این باشگاه تا به امروز هیچ مذاکره مستقیم و غیرمستقیمی با مدیر برنامه های نیمار نداشته و خواهان جذب او نیست و به نظر می رسد تنها گزینه ی جدی برای به خدمت گرفتن نیمار ،بارسلونا خواهد بود.

خبرهای ورزشی مهم را در اسپرت اسکولار بخوانید.

اگر رئال مادرید خواهان جذب یک بازیکن از پاری سن ژرمن باشد، نام او کیلیان امباپه است که از نظر بازاریابی و پرستیژ بهترین گزینه برای این تیم است اما با توجه به قرارداد این ستاره فرانسوی تا سال 2022، به نظر می رسد حداقل امسال شانسی برای خرید امباپه از پاری سن ژرمن وجود ندارد و این انتقال به فصول بعد موکول خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*