نیمار زنگ خطری برای رقیبان و نزدیک به فتح توپ طلا !

نیمار زنگ خطری برای رقیبان و نزدیک به فتح توپ طلا ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پاری سن ژرمن دو هفته متوالی است که به لطف تک گل‌های سه امتیازی نیمار موفق به غلبه بر حریفان خود می‌شود. پی اس جی هفته قبل با گل دقیقه 93 نیمار توانست بر استراسبورگ غلبه کند و شب گذشته نیز نیمار با گل دقیقه 87 خود باعث پیروزی پاریسی‌ها در زمین لیون شد.

نیمار که به دلیل اتفاقات تابستان همچنان مورد غضب هواداران پی اس جی قرار دارد، با این گل‌ها یک بار دیگر ثابت کرد که چرا برای جذب او 222 میلیون یورو هزینه شده است. ستاره برزیلی زمانی که در بارسا بود، بین سه بازیکن برتر دنیا قرار داشت و مدعی توپ طلا بود ولی در دو سال اخیر از جمع مدعیان خارج شده است. این یکی از دلایل او برای بازگشت به بارسا بود.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

 
نیمار-زنگ-خطری-برای-رقیبان-و-نزدیک-به-فتح-توپ-طلا-3

در ادامه :

آندر هررا، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن بعد از بازی با لیون به ستایش از نیمار پرداخت و گفت: «خوشحالم که در کنار بازیکن بزرگی مثل نیمار بازی می‌کنم. او بازیکن بسیار خوبی است و قطعا شایستگی توپ طلا را دارد. او اگر به روند خوب خود ادامه دهد به زودی توپ طلا را به دست می‌آورد.

نمی‌خواهیم دیگر درباره ماندن و یا جدایی نیمار صحبت کنیم. فصل نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسید و نیمار در تیم ماندنی شد. بازی سختی برابر لیون داشتیم اما حضور بازیکنانی مانند نیمار و امباپه باعث می‌شود تا در هر دیداری احساس آرامش داشته باشیم.»

نیمار تا حالا در فصل جدید لوشامپیونا برای پاری سن ژرمن دو بار به میدان رفته و دو گل به ثمر رسانده.

این در حالی است که ستاره برزیلی تابستان داغ و پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت و دائما با شایعات و گمانه‌زنی‌های متعدد درباره احتمال انتقالش به بارسلونا یا حتی رئال مادرید روبرو بود.

نیمار-زنگ-خطری-برای-رقیبان-و-نزدیک-به-فتح-توپ-طلا-

دیدگاه‌ها 0

*
*