نیمار در یک قدمی بارسلونا:ناکامی رئال مادرید در جذب نیمار!

نیمار در یک قدمی بارسلونا:ناکامی رئال مادرید در جذب نیمار! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، هر چه بیشتر به پایان بازار نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم، تردیدها در مورد آینده نیمار افزایش می یابد. در حالیکه به نظر می رسد دیگر امکان بازی کردن در ترکیب پاری سن ژرمن برای او فراهم نیست، بی شک یکی از بین بارسلونا یا رئال مادرید مقصد نیمار خواهد بود و ستاره برزیلی تاکید کرده فقط علاقمند است به تیم سابق خود بازگردد.

طبق ادعای مارکا، در واقع اینگونه بارسلونا به هدف خود رسیده است. باشگاه اسپانیایی مدت هاست از نیمار خواسته در صورت تمایل به بازگشت، وی باید رسما موضع خود را به مدیران باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کند تا اینگونه آنها برای فروش نیمار تحت فشار قرار بگیرند. اگرچه این اتفاق در انظار عمومی رخ نداده، اما نیمار به اطلاع لئوناردو رسانده که تنها علاقمند به انتقال به بارسا بوده و تمایلی به پوشیدن لباس سفید رئال مادرید ندارد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

نیمار-در-یک-قدمی-بارسلوناناکامی-رئال-مادرید-در-جذب-نیمار-2

 

گروهی از باشگاه بارسلونا امروز به پاریس سفر کرده و دو پیشنهاد به پاری سن ژرمن ارائه داده است. یکی پرداخت 170 میلیون یورو و دیگری پیشنهادی با ورود عثمان دمبله. اما مشکل اینجاست که تیم فرانسوی خواهان ورود نلسون سمدو به این ماجراست و مدافع پرتغالی بارسلونا تمایلی به انتقال به پاری سن ژرمن ندارد.

فقط شش روز تا پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده اما حالا برگ برنده در اختیار بارسلوناست و تیم هایی چون رئال مادرید و یوونتوس دیگر تقریبا شانسی برای خرید نیمار ندارند. پاری سن ژرمن چاره ای جز فروش نیمار به بارسلونا ندارد و این معامله احتمالا به زودی نهایی خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*