نیمار در صدر سوژه ها:فیلم مصاحبه ی جنجالی نیمار به سرقت رفت!

نیمار در صدر سوژه ها:فیلم مصاحبه ی جنجالی نیمار به سرقت رفت! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، مصاحبه اختصاصی تلویزیون برزیلی با نیمار قرار بود در روز دوشنبه بعد از ظهر از تلویزیون برزیل پخش شود، اما فیلم آن به سرقت رفته و هنوز این اتفاق رخ نداده است. شبکه UOL SPORTE اعلام کرد خودروی مصاحبه کننده با نیمار بعد از پایان مصاحبه با ستاره جنجالی برزیلی به سرقت رفته است.

ستاره برزیلی که در هفته های اخیر سوژه اصلی جنجال های فراوانی بوده، قرار بود پاسخگوی برخی ابهامات باشد که این اتفاق رخ داده است. پرونده تجاوز به یک دختر برزیلی در پاریس و البته درگیری با مدیران پی اس جی و غیبت در تمرینات، نیمار را تبدیل به یکی از مهم ترین سوژه های اخیر فوتبال جهان کرده است.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

این مصاحبه برای اولین بار قرار بود در روز جمعه پخش شود اما تاریخ و زمان به امروز تغییر کرده بود و این اتفاقات موید آن است که شاید اعمال این تغییرات برای تسهیل عمل سرقت انجام شده است. با توجه به گمانه زنی های شدید در مورد آینده نیمار، تمام فوتبالدوستان جهان مشتاقانه منتظر پخش مصاحبه بودند که این اتفاق عجیب رخ داد.

البته اخبار موید آن بود نیمار تنها در صورتی قبول کرده مصاحبه کند که سوالی در مورد پرونده تجاوز وی یا احتمال جدایی از پاری سن ژرمن یا انتقال به بارسلونا از وی پرسیده نشود. نسخه دیگر از این مصاحبه ممکن است با دوربین کانال یوتیوب شبکه در دسترس باشد اما هنوز قطعیت آن مشخص نشده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*