نیمار با ویلچر برای بازجویی وارد دادستانی برزیل شد!

نیمار-با-ویلچر-برای-بازجویی-وارد-دادستانی-برزیل-شد!

نیمار با ویلچر برای بازجویی وارد دادستانی برزیل شد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، نیمار ستاره برزیلی دنیای فوتبال، برای شفاف سازی و ارائه توضیحاتی در مورد پرونده اتهامش به تجاوز، در حالی که برروی یک ویلچیر نشسته بود به دادستانی ریودو ژانیرو رفت.

 

اخیرا فردی به نام ناجیلا ترینداده، نیمار را به تجاوز متهم کرده است و نیمار برای ارائه برخی توضیحات، به دفتر پلیس در ریودوژانیرو رفت. او همراه با وکلایش به این مرکز پلیس رفت. در ابتدا، او با استفاده از دو عصا به سمت دفتر پلیس حرکت کرد ولی افراد زیادی در مقابل درهای این مرکز پلیس تجمع کرده بودند و همین باعث شد تا نیمار برروی ویلچیر نشسته و وارد مرکز پلیس شود. او قصد داشت تا عصر روز پنجشنبه با مراجعه به دفتر پلیس این صحبتها را مطرح کند ولی مقامات امنیتی از او خواستند که روز جمعه به این مرکز مراجعه کند.

 

بعد از صحبتهای ناجیلا ترینداده و وارد کردن اتهام تجاوز به نیمار، این ستاره برزیلی با انتشار تصاویری که این خانم برایش ارسال کرده و متن چت هایشان سعی داشت تا از بیگناهی خود دفاع کند؛ اما این ماجرا ممکن است برای او دردسرهای بیشتری را به همراه داشته باشد.  حالا هم ممکن است مسئولان پلیس موبایل و لپ تاپهای شخصی نیمار را ضبط کنند تا بتوانند اطلاعات موجود در آنها را بررسی کنند.

 

نیمار در حال خروج از این مرکز پلیس در حالی که با عصاهایش حرکت می کرد، از تمام حمایتهایی که از او به عمل آمده و تمام پیغامهایی که از سوی دوستان و نزدیکانش برای او ارسال شده تشکر کرد.نیمار دراین رابطه به خبرنگاران گفت:« می خواهم به خاطر تمام این حمایتها و تمام پیغامهایی که دوستانم و نزدیکانم برایم فرستاده اند تشکر کنم. همه آنها با این محبتهایشان مرا همراهی می کنند. می خواهم به آنها بگویم که حس محبوب بودن دارم و از آنها به خاطر این لطف متشکرم.»

 

نیمار همراه با پدرش، وکلایش و بادیگاردهایش مقر پلیس در منطقه شمالی ریودوژانیرو را ترک کرد. مایرا فرناندس، وکیل نیمار هم درمورد مراجعه او به دفتر پلیس گفته:« نیمار تمام مدارک موردنیاز مقامات قضایی را ارائه کرد و درکمال آرامش است. بار دیگر بر بیگناهی نیمار تاکید می کنیم.»

 

پیش از صحبتهای نیمار، دادستانهایی که از او تحقیق کرده بودند هم بیانیه‌ای صادر کرده و اعلام کردند:” نیمار به تمام سوالات پاسخ داد. از این به بعد پلیس اقدامات لازم برای کامل کردن تحقیقات را انجام خواهد داد. بررسی‌ها محرمانه خواهد بود و هیچکس نمی‌تواند درباره جزئیات این پرونده صحبت کند. نیمار به همه سوالات به شکلی راضی‌کننده پاسخ داد و ارتکاب جرم را انکار کرد”.

 

جزئیات فاش شده از ماجرای نیمار و مدل برزیلی در هتل پاریس

دیدگاه‌ها 0

*
*