نیمار-بارسلونا ؛ فاصله ای به اندازه ی یک تست پزشکی!

نیمار-بارسلونا ؛ فاصله ای به اندازه ی یک تست پزشکی! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، اگرچه در ابتدای تابستان به نظر می رسد محال است پاری سن ژرمن اجازه جدایی نیمار و خصوصا انتقال او به بارسلونا را صادر کند، اما مدیران باشگاه فرانسوی از رفتار ماه های اخیر نیمار به ستوه آمده و هیچ مشکلی با جدایی گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ندارند.

در ابتدا اخبار حاکی از آن بود که پاری سن ژرمن ترجیح می دهد در صورت فروش نیمار، وی راهی رئال مادرید شود اما با توجه به تمایل خود نیمار به بازگشت به نوکمپ، حالا دیگر تیم فرانسوی مشکلی با انتقال نیمار به بارسلونا ندارد و طی روزهای آتی این انتقال نهایی خواهد شد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

طبق گفته پاریس یونایتد ، مذاکرات بین دو باشگاه بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله پیشرفته ای قرار دارد و توافق بین طرفین می تواند ظرف دو روز آینده نهایی شود. اگر این اتفاق رخ دهد ممکن است ستاره برزیلی تست های پزشکی خود را به زودی گذرانده و روز جمعه به عنوان بازیکن جدید بارسا در مقابل هواداران معرفی شود.

به نظر می رسد در نهایت طرفین با مبلغی در حدود 100 میلیون یورو به علاوه انتقال یکی از بین کوتینیو یا ایوان راکیتیچ به پاریس به توافق می رسند و این معامله فرسایشی بالاخره به سرانجام می رسد. نیمار دو سال قبل و در شرایطی عجیب از بارسلونا جدا شده و کمتر کسی تصور می کرد او دوباره به این تیم بازگردد، اما گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال حالا در آستانه انتقال به نوکمپ قرار دارد.

دیدگاه‌ها 0

*
*