نکونام شبانه به دیدار ژاوی در اسپیناس رفت

نکونام شبانه به دیدار ژاوی در اسپیناس رفت : به گزارش “اسپرت اسکولار”،شب گذشته در استادیوم آزادی ، السد قطر برابر پرسپولیس ایران با 2 گل نتیجه را واگذار کرد.اما فارغ از نتیجه که هیچ تاثیری در سرنوشت دو تیم در لیگ قهرمانان نداشت، خداحافظی ستاره ی اسپانیایی تیم فوتبال السد قطر بود.

او پس از سال ها حضور در سطح اول دنیا، سه سال اخیر را در دوحه حضور داشت و با پیراهن تیم السد به میدان می رفت. ژاوی هرناندز، رهبر سابق کاتالان ها، پس از پایان بازی های لیگ ستارگان قطر و همینطور مرحله گروهی لیگ قهرمانان تصمیم گرفت دیگر به دوران بازیگری خود ادامه ندهد.

 

اما پس از پایان بازی مورد نظر، کاروان تیم السد راهی هتل اسپیناس پالاس شدند و پس از مدتی مهمان ویژه او نیز از راه رسید و در لابی هتل به انتظار ژاوی نشست.

جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی که سال ها سابقه بازی در لالیگا را دارد و به همین دلیل بارها با ستاره های اسپانیایی و غیراسپانیایی در لیگ اسپانیا روبرو شد پس از پایان بازی و حضور السدی ها در هتل، قطعا طبق قرار قبلی برای دیدار با کاپیتان وداع کرده این تیم، در لابی هتل محل اقامت حضور یافت.

 

داغ ترین خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

نکونام شبانه به دیدار ژاوی در اسپیناس رفت

 

پس از حضور جواد نکونام ، بازیکن سابق تیم اوساسونا در هتل ، ژاوی از راه رسید و پس از خوش و بش گرمی با کاپیتان سابق تیم ملی ایران ، هر دو به همراه آرین نکونام وارد اتاق ژاوی شدند و پیرامون مسائل مختلف فوتبال به بحث پرداختند. و از نکات  آن می توان به آرزوی موفقیت ژاوی برای نکونام اشاره کرد. ژاوی برای کاپیتان سابق تیم ملی ایران آرزوی موفقیت و عنوان کرد امیدوار است تا روزی نکونام را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران ببیند

 

پس از آن نیز ژاوی درباره سال های آینده و برنامه های مختلف خود با نکونام به صحبت پرداخت. البته نکته قابل ذکر در این باره اینکه به احتمال فراوان، ژاوی هرناندز به مدت دو سال سرمربیگری تیم السد را برعهده خواهد گرفت.

 

در پایان این دیدار نیز ستاره اسپانیایی از جواد نکونام دعوت کرد تا وی با حضور در قطر ، به عنوان یکی از مهمانان ویژه به تماشای بازی افتتاحیه لیگ ستارگان قطر، بنشیند.

دیدگاه‌ها 0

*
*