نصیحت های سرمربی آلمانی PSG درباره ی حواشی اخیر نیمار

نصیحت های سرمربی آلمانی PSG درباره ی حواشی اخیر نیمار ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، در طول تابستان نیمار تلاش زیادی کرد تا از پی اس جی جدا شده و راهی تیم هایی چون بارسلونا و یا رئال مادرید شود. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و در زمان بازگشت نیمار با شدت مورد توهین هواداران پاری سن ژرمن قرار گرفت. حالا توماس توخل مدعی شد ستاره برزیلی قلب بزرگی دارد و باید با این شرایط خودش را تطبیق بدهد.

نصیحت-های-سرمربی-آلمانی-PSG-

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

توماس توخل گفت: “شاید گاهی اوقات وقتی نیمار را از دور ببینید، تصور اینکه فکر کنید او انسان خوبی است کار دشواری باشد، اما نیمار قلب بزرگی دارد. درگیری های ابتدای فصل نیمار با هواداران؟ هواداران عقاید خود را ابراز کرده اند و من می توانم آنها را درک کنم. این حق آنهاست که حرف های خودشان را ابراز کنند. آنها به باشگاه خود افتخار می کنند و برایشان خوشایند نیست که بشنوند یک بازیکن چندین هفته متوالی صحبت از علاقه خود به جدایی از پاری سن ژرمن می کند.

به نیمار گفتم گاهی اوقات زندگی چنین است و شما باید با حقیقت روبرو شده و با عواقب آن کنار بیایید. من به نیمار گفتم بدان که سخت ترین قسمت تمام شده است ، اما از این پس شما باید با من کنار بیایی و من به تو فشار می آورم که سخت ترین بخش کار، این است.”

دیدگاه‌ها 0

*
*