ناکامی های رئال مادرید،زمینه ساز بازگشت زیدان به فرانسه!

ناکامی های رئال مادرید،زمینه ساز بازگشت زیدان به فرانسه! به گزارش “اسپرت اسکولار “، شرایط در رئال مادرید هرگز بر وفق مراد زین الدین زیدان نیست و نتایج چند ماه اخیر این باشگاه باعث دلسردی سرمربی فرانسوی نسبت به آینده شده است. زیزو اواخر فصل قبل و بعد از ده ماه دوری از جمع کهکشانی ها و با وعده انقلابی بزرگ به برنابئو بازگشت، اما اوضاع رئال مادرید در این ماه ها هرگز بر وفق مراد وی نبوده است.

حالا مانوئل استبان، خبرنگار اتلتیکومادرید نشریه آ.اس در توئیتی جنجالی مدعی شد زیدان پذیرفته که دیگر در رئال مادرید موفق نخواهد شد و به همین دلیل در رویای بازگشت به فرانسه و در دست گرفتن هدایت پاری سن ژرمن است.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

ناکامی-های-رئال-مادرید،زمینه-ساز-بازگشت-زیدان-به-2فرانسه
نتایج رئال مادرید در اردوی تابستانی هرگز خوب نبود و آنها شکست با هفت گل را نیز در مقابل اتلتیکومادرید آغاز کردند. در ادامه اگرچه فصل با پیروزی برای رئال آغاز شد، اما آنها در هفته دوم مقابل وایادولید متوقف شدند و نمایش های تیم زیزو در ماه های اخیر رضایت بخش نبوده است. همچنین خریدهای متوسط و عدم توفیق در جذب پل پوگبا که هدف اول سرمربی فرانسوی در تابستان امسال بود، زیدان را از ادامه کار منصرف کرده و او به خوبی می داند چندان قرار نیست در برنابئو دوام بیاورد.

در شرایط فعلی فقط یک اتفاق عجیب و برکناری توماس توخل از پاری سن ژرمن می تواند باعث حضور زیدان در این تیم شود اما به هر حال شرایط موید آن است که زیزو از اوضاع راضی نیست. به نظر می رسد در صورت جدایی او، ژوزه مورینیو جانشین زیدان در برنابئو خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*