مورینیو : بازیکنان بارسا مانند بچه های خواب آلود می مانند !

مورینیو : بازیکنان بارسا مانند بچه های خواب آلود می مانند !

مورینیو : بازیکنان بارسا مانند بچه های خواب آلود می مانند ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، بارسلونا دیشب در حالی قدم به دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ گذاشت که با برتری سه گله از حریف جلو بود اما در یک بازی عجیب و دراماتیک، اسیر قدرت برتر شاگردان یورگن کلوپ شد و با شکست 4-0 مقابل قرمزهای آنفیلد با لیگ قهرمانان وداع کرد.

اخبار داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

بعد از بازی ژوزه مورینیو که در فاصله سالهای 2010 تا 2013 هدایت رئال مادرید، رقیب بزرگ بارسا در اسپانیا را به عهده داشته به انتقاد از ذهنیت تیم کاتالان پرداخت.

مورینیو با اشاره به گل چهارم لیورپول به بارسا این گل را بهترین مثال از وضعیت بدی دانست که ذهنیت این تیم به آن دچار است. روی این گل، ترنت الکساندر آرنولد روی یک ضربه کرنر از رخوت مدافعین بارسا که گویی در خواب بودند استفاده کرد و با پاس گلی که دیووک اوریگی داد پایه‌گذار گل چهارم لیورپول شد و صعود قرمزها به فینال را ممکن کرد.

مورینیو در این باره گفت:” اگر در مسابقات زیر 14سال یا زیر 15سال چنین گلی می‌دیدیم، می‌گفتیم خب اشکال ندارد، اینها هنوز بچه هستند و حتما خواب‌شان برده. این بچه‌ها هنوز ذهنیت فوتبال پیدا نکرده‌اند و باید اصول اولیه فوتبال را یاد بگیرند”.

ژوزه مورینیو در ادامه گفت:” ولی اینجا با بهترین بازیکنان دنیا روبرو هستیم و به همین علت، دریافت گلی مثل گل چهارم این بازی از وضعیت ذهنی تیم خبر می‌دهد. من بین دو نیمه گفتم که اگر لیورپول گل دوم را بزند فضا برای بارسا خیلی سخت می‌شود و دیدیم همینطور هم شد”.

آقای خاص در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:” بارسلونا گروهی از بهترین بازیکنان دنیا را دارد و می‌دانم توضیح دادن این نتیجه برای والورده خیلی سخت خواهد بود.

من اگر مربی بودم اینکه بازی 3-0 برده را تیمم با یک باخت 4-0 عوض کند برایم غیر قابل باور بود. خیلی دوست دارم ببینم والورده این نتیجه را چطور توضیح می‌دهد ولی به نظرم توضیح دادن درباره این نتیجه برایش خیلی سخت خواهد بود”

دیدگاه‌ها 0

*
*