مورینیو،گزینه ی عجیب رونالدو برای هدایت بیانکونری

مورینیو،گزینه ی عجیب رونالدو برای هدایت بیانکونری : به گزارش “اسپرت اسکولار”، گزینه های بسیاری برای هدایت یوونتوس در این روزها گفته می شود و نشریات ایتالیایی متفقل القول معتقدند در این میان نظر کریستیانو رونالدو نیز در انتخاب سرمربی جدید بیانکونری تاثیرگذار است.

امروز دو نشریه گاتزتا و توتو اسپورت اعلام کردند ژوزه مورینیو، سرمربی مورد نظر ستاره ی پرتغالی یوونتوس برای هدایت بیانکونری است. رونالدو و مورینیو در سه فصل حضور در رئال مادرید روزهای درخشانی را کنار هم سپری کردند اما در همان مقطع نیز اخباری در مورد اختلافات بین این دو شنیده می شد و در این میان ژرژ مندس،ایجنت رونالدو مورینیو مایل به وقوع این اتفاق است.

طبق این اخبار هم رونالدو و هم مندس از یوونتوس خواسته اند تا مورینیو را به عنوان مربی جدید تیم انتخاب کندبه نظر می رسد رونالدو در این مقطع زمانی اختلافات خود با را با ژوزه کنار گذاشته است و قصد دارد  حمایت خود را از هموطنش اعلام کند.

 

با ورود مورینیو که در لیگ قهرمانان کارنامه موفقی داشته، شانس بیانکونری برای فتح این رقابت ها افزایش خواهد یافت و احتمالا این سرمربی پرتغالی که تاکید بر بازگشتش به مربیگری تا ماه جولای دارد، هدایت یوونتوس را بر عهده خواهد گرفت.

در این میان تنها مشکل حاضر ، رابطه ی نه چندان جالب او با هواداران یووه است با هواداران یوونتوس است که در جریان دیدار لیگ قهرمانان برگشت یونایتد در تورین و با ژست خاص مورینیو بعد از پیروزی تیمش شکرآب تر از همیشه شده است.

خبرهای ورزشی امروز را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*