منزوی نگران از محرومیت استقلال در پنجره ی نقل و انتقالات

منزوی-نگران-از-محرومیت-استقلال-در-پنجره-ی-نقل-و-انتقالات

منزوی نگران از محرومیت استقلال در پنجره ی نقل و انتقالات : کامران منزوی وارد عرصه نقل و انتقالات استقلال شد تا در یکی از سخت‌ترین سال‌های حیات باشگاه شاید تیم بهتری بسته شود.سخنان او را در ادامه می خوانید :

 

* آقای منزوی ماجرای کسر امتیاز و خطر شکایت پروپییچ درست است؟

بله، متأسفانه ما فرصت زیادی نداریم و باید تا ۱۸ تیر ۴۰۰ هزار دلار به پروپییچ بدهیم.

 

* ۴۰۰ هزار دلار؟ چرا این‌قدر زیاد؟

ببینید اصلاً نمی‌خواهم به گذشته‌ها بپردازم، ولی مشکلی که با ۳۰ هزار دلار حل می‌شد حالا ۴۰۰ هزار دلار آب می‌خورد و فقط حدود ۲ هفته فرصت داریم تا او را راضی کنیم. در مورد کسر امتیاز‌ها هم باید تا ۶ شهریور رضایت ۶ مربی و بازیکن قدیمی را جلب کنیم.

 

* اینجا مشکل با چه مقدار پول حل می‌شود؟

حدود ۱۴ میلیارد تومان!

 

* ماجرای وریا به کجا کشید؟

توافقاتی حاصل شد و قرار است امروز (دیروز) آقای فتحی امضای نهایی را بزنند. در واقع قرارداد تنظیم شده وریا غفوری را خدمت آقای فتحی فرستادیم تا کار تمام شود.

 

* در مورد کاوه رضایی توضیح بدهید؟

کاوه از مهره‌های خوب استقلال بود که در لیست ما هست، ولی حقیقتاً جذب او پول زیادی می‌خواهد. او یک فوتبالیست ۵ میلیون دلاری است و ما برای جذب او حداقل به ۲ میلیون دلار نیاز داریم که در این وضعیت اقتصادی کار بسیار سختی است، ولی باید ببینیم شرایط چطور می‌شود.

 

* گویا یک باشگاه متمول شهرستانی ۳۰۰ هزار یورو به رضا اسدی پیشنهاد داده؟

بله، درست است. با این حساب ما باید قید او را بزنیم.

 

* گویا روز اولی که قرار بود استقلالی‌ها به تست پزشکی بروند ۶ نفر نرفتند؟

متأسفانه این مسئله هم درست است و من واقعاً دلیل این تصمیم ۶ بازیکن تیم را متوجه نشدم.

 

* شما به آینده خوشبین هستید؟

شرایط خیلی سخت شده و بدهی‌ها و شکایت‌ها اذیت می‌کند، ولی همه دارند تلاش می‌کنند که مشکلات حل شود و آقای استراماچونی با کمترین دغدغه کار کنند، اما به هر حال ما یکسری نگرانی‌ها هم داریم. الان استقلال در فیفا چیزی حدود یک میلیون دلار پول دارد، ولی فیفا که ما را نمی‌شناسد، آن‌ها فدراسیون فوتبال را می‌شناسند و اگر با کمک فدراسیون، وزارت امور خارجه و… این پول که مال استقلال است به باشگاه تزریق شود هم مشکل پروپییچ حل می‌شود و هم ماجرای آن ۶ نفری که از AFC و کمیته تعیین وضعیت حکم گرفته‌اند را می‌شود جمع کرد.

 

 ما الان نگرانیم که خدای ناکرده استقلال را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم نکنند و یا کسر امتیاز شامل حال تیم نشود که در آن صورت کار از این هم که هست سخت‌تر می‌شود.

 

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*