مصطفی دنیزلی رسما هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت

مصطفی-دنیزلی-رسما-هدایت-تراکتورسازی-را-بر-عهده-گرفت

مصطفی دنیزلی رسما هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پس از حرف و حدیث های بسیار و کش و قوس های فراوان باشگاه تراکتور سازی در انتخاب سرمربی ، و مطرح شدن نام های بسیاری برای هدایت نیمکت تراکتور ، در نهایت باشگاه تراکتور سازی عصر دیروز با عنوان کردن نامی عجیب و غیر منتظره ، یک سرمربی ترکیه ای را برای هدایت تیمش انتخاب کرد!

 

در حالی که پس از پایان فصل اسامی زیادی همچون علی دایی، برانکو ایوانکوویچ و … در بین گزینه‌های داخلی و حتی فیلیپه اسکولاری برزیلی برای حضور در تراکتورسازی مطرح شده بود، اما در نهایت محمدرضا زنوزی بدون سر و صدا روند مذاکرات با دنیزلی را آغاز کرده بود و در نهایت مصطفی دنیزلی را به‌عنوان سرمربی جدید سرخ پوشان تبریزی انتخاب کرد.

 

دنیزلی سال گذشته هدایت کاسیم پاشا ترکیه را بر عهده داشت که پس از ۱۱ پیروزی، ۵ تساوی و ۱۶ شکست، در فاصله دو هفته به اتمام فصل سوپر لیگ ترکیه به پایان کارش با این تیم رسید و نتوانست تا پایان مسابقات روی نیمکت کاسیم پاشا بنشیند، اما او امیدوار است در سن ۶۹ سالگی و در بازگشت به لیگ برتر ایران، دوباره روزهای خوبی را تجربه کند.

 

او که نخستین بار در فصل ۸۴-۸۳ سرمربیگری در لیگ برتر ایران را با پاس تهران تجربه کرد و دو سال هدایت این تیم را بر عهده داشت، در لیگ ششم به پرسپولیس رفت و خاطرات به یاد ماندنی‌ای را برای هواداران این تیم بر جای گذاشت؛ او در لیگ یازدهم نیز مجدداً به پرسپولیس بازگشت، اما در تیرماه ۹۱ به دلیل مسائل خانوادگی ایران را ترک کرد.

 

طی سالیان اخیر بارها نام دنیزلی به‌عنوان گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های مختلف در لیگ برتر ایران مطرح شده بود، اما این اتفاق نیفتاد تا اینکه پس از ۷ سال دوباره این سرمربی نامدار ترکیه‌ای به ایران بازگشت و این بار نه برای پرسپولیس، بلکه برای حضور روی نیمکت تراکتورسازی با این باشگاه قرارداد بست.

 

مصطفی دنیزلی در فصل ۸۶-۸۵ هجومی‌ترین تیم لیگ برتر را با پرسپولیس داشت و با سه امتیاز کمتر نسبت به سایپا در رده سوم ایستاد و نتوانست به قهرمانی برسد، اما بازی‌های زیبایی که سرخ‌پوشان تهرانی با هدایت او داشتند، همچنان در ذهن هواداران این تیم باقی مانده است و حالا تراکتوری‌ها امیدوار هستند آن روزها برای این تیم نیز تکرار شود.

بنابر اعلام صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مدت قرارداد مصطفی دنیزلی  یک ساله است و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

تراکتورسازی که فصل نقل و انتقالات را با جذب چهار بازیکن آغاز کرد و درصدد حفظ ستاره‌های خود است، اکنون با انتخاب مصطفی دنیزلی به‌عنوان سرمربی، نشان داده بیش از فصل گذشته به دنبال قهرمانی و رقابت با مدعیان است تا به ناکامی‌های سالیان اخیرش پایان دهد.

 

داغ ترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*