مصدومیت دلخراش و تلخ هوگو لوریس در بازی تاتنهام-برایتون

مصدومیت دلخراش و تلخ هوگو لوریس در بازی تاتنهام-برایتون : به گزارش ” اسپرت اسکولار”، دو تیم برایتون و تاتنهام که امروز به مصاف یکدیگر رفتند و در دقیقه 9 در این دیدار یک مصدومیت تلخ برای هوگو لوریس، دروازه‌بان ملی‌پوش فرانسوی تاتنهام، به وجود آمد.

در حالی که بازی دقایق ابتدایی خود را سپری می‌کرد، بازیکنان برایتون حرکتی از کناره‌های زمین انجام دادند. این حرکت با یک سانتر بلند از سوی بازیکنان این تیم همراه بود و ارتفاع بالای این توپ ارسالی باعث شد تا هوگو لوریس در محاسبات خود دچار اشتباه شود و برای مهار توپ با حالتی نا متعادل به سمت عقب حرکت کند. همین عدم تعادل باعث شد تا این دروازه‌بان فرانسوی به شکلی بسیار خطرناک و روی دو دست خود روی زمین فرود بیاید. صحنه‌‌ای که باعث شد فشار زیادی روی دست چپ لوریس وارد شود و دست او دچار شکستگی دلخراشی شود.

مصدومیت-دلخراش-و-تلخ-هوگو-لوریس-در-بازی-تاتنهام-برایتون-2
مصدومیت-دلخراش-و-تلخ-هوگو-لوریس-در-بازی-تاتنهام-برایتون-4

مصدومیت-دلخراش-و-تلخ-هوگو-لوریس-در-بازی-تاتنهام-برایتون-3

 

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

پس از این اتفاق هوگو لوریس جای خود را به پائولو گازانیکا داد. او که به شدت درد می‌کشید و فریاد می‌زد با مراقبت ویژه پزشکی از ورزشگاه به بیمارستان منتقل شد . این شکستگی احتمالا باعث دوری طولانی مدت لوریس از میادین خواهد شد. این درحالی‌‌ست که تاتنهام بیش از گذشته به وی نیاز داشت .

مصدومیت-دلخراش-و-تلخ-هوگو-لوریس-در-بازی-تاتنهام-برایتون

دیدگاه‌ها 0

*
*