مرگ ناگهانی بازیکن سابق رئال مادرید در سانحه ی رانندگی

مرگ-ناگهانی-بازیکن-سابق-رئال-مادرید-در-سانحه-ی-رانندگی

مرگ ناگهانی بازیکن سابق رئال مادرید در سانحه ی رانندگی : به گزارش “اسپرت اسکولار”، باشگاه سویا لحظاتی پیش اعلام کرد که خوزه آنتونیو ریس بازیکن سابقش در یک تصادف رانندگی درگذشت.

 

خوزه آنتونیو ریس ، در کارنامه خود تجربه بازی برای تیم های آرسنال، اتلتیکو مادرید، رئال مادرید و اسپانیول دارد. ریس که اولین بازی رسمی خود را برای سویا انجام داد و جوان ترین بازیکن تاریخ باشگاه است که بازی رسمی انجام داده است ، ظهر امروز در زادگاهش اوتررا در منطقه سویا و بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

 

خوزه ریس در هنگام مرگ تنها 35 سال داشت و فصل گذشته در تیم اکسترمادورا مشغول فعالیت بود. ریس، جوان ترین بازیکن تاریخ باشگاه سویاست و با 16سال سن برای این تیم به میدان رفت. او فصل 04-2003 به آرسنال پیوست و در مدت زمان حضورش در این باشگاه، فاتح لیگ برتر، سوپرکاپ و جام حذفی انگلیس شد. ریس اولین بازیکن اسپانیایی است که قهرمان لیگ برتر شده است.

 

او ژانویه 2007 به صورت قرضی به رئال پیوست و با این تیم قهرمان لالیگا شد و فصل بعد به اتلتیکو مادرید پیوست. بنفیکا، سویا، اسپانیول، کوردوبا، ژیانژینگ و اکسترمادورا تیم های بعدی او بودند. جایی که موفق شد این تیم را از سقوط به دسته سوم فوتبال اسپانیا نجات دهد.

 

از ریس یک پسر به یادگار مانده است . مرگ او شوک بزرگی به فوتبال اسپانیا به خصوص باشگاه سویا وارد کرد.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*