مذاکره ی باشاک شاهیر با سرمربی مورد نظر استقلال!

مذاکره-ی-باشاک-شاهیر-با-سرمربی-مورد-نظر-استقلال!

مذاکره ی باشاک شاهیر با سرمربی مورد نظر استقلال! به گزارش “اسپرت اسکولار” ، در حالی که آندراه استراماچونی سرمربی سرشناس ایتالیایی به عنوان مهم ترین گزینه مربی گری استقلال مطرح شده است خبرمی رسد باشگاه باشاک شاهیر ترکیه نیز به دنبال عقد قرار داد با وی است.

و به نقل از توتومرکاتو وب ، رسانه ی ایتالیایی ای که اولین بار خبر مذاکره مدیران باشگاه استقلال با آندره استراماچونی ازین رسانه منتشر شد ، مدیران باشگاه ترکیه ای باشاک ساهیر به دنبال عقد قرارداد و مذاکره با سرمربی مورد نظر استقلال تهران هستند.

استراماچونی سرمربی سابق تیم هایی مثل اینتر میلان و اسپارتاپراگ است که پس از پایان کارش با اسپارتاپراگ برای یک سال پیشنهادی را نپذیرفته تا حقوق کامل خود را از این تیم دریافت کند . اکنون با پایان یافتن قرارداد او با این تیم چکی نوبت به بازگشت به کار رسیده است و او با خبر سازی قدم در این راه گذاشته است.

در حال حاضر هیچگونه جزئیاتی  درباره ی روند مذاکرات باشگاه استقلال و یا باشاک شاهیر در این  رابطه نتشر نشده است و روزنامه نگاران  درانتظار شنیدن اخبار تکمیلی از منابع رسمی از استقلال هستند .

به نقل از توتومرکاتو وب به این شکل اعلام شده است که این سرمربی فردا با مدیران باشاک شاهیر قرار ملاقات دارد و این درحالی است که استقلالی ها هم اعلام کردند که تا روز سه شنبه سرمربی جدید خود را معرفی می کنند.

 

گفتنی است باشاک شاهیر فصل گذشته در لیگ ترکیه در جایگاه دوم قرار گرفته است و دراین فصل در مرحله پلی آف جام باشگاه های اروپا حضور دارد .

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*