مدافع خوش تکنیک لیگ هجدهم در راه پرسپولیس

مدافع-خوش-تکنیک-لیگ-هجدهم-در-راه-پرسپولیس

مدافع خوش تکنیک لیگ هجدهم در راه پرسپولیس : به گزارش اسپرت اسکولار، یکی از تیم هایی که در فصل نقل و انتقالات خواهان جذب بازیکن است، پرسپولیس است.

سرخ پوشان در خط دفاعی خود هر چند که آماری خیره کننده از خود به جای گذاشتند اما به جذب بازیکن جدید نیاز دارند.

برانکو  ایوانکوییچ در زمان مناسبی متوجه حفره های خالی تیمش شده است و به دنبال جذب مهره های کلیدی است.

محمد حسین کنعانی زاده گان گزینه مورد نظر برانکو برای تقویت خط دفاعی پرسپولیس است. این بازیکن مدتها است که مورد توجه برانکو است و حتی قبل از آنکه راهی استقلال شود با سرخ پوشان هم به توافق رسید اما به یکباره به امضای قرارداد با استقلال پرداخت که البته این امر مشکلات بسیاری برای حسین کنعانی زادگان به وجود آورد.

کنعانی زاده گان پس از جدایی از استقلال قدم به قدم به بهترین روز های خود نزدیک تر شد. پیوستن به ماشین سازی برای این بازیکن بسیار خوب بود و حتی کارلوس کی روش او را به جام ملت های آسیا برد و اگر مصدومیت بد هم نبود در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی می کرد.

این مدافع خوش قامت ماشین سازی بارها به پرسپولیسی بودنش اقرار کرده و از بازی در استقلال ابراز ندامت کرده است. او با ماشین سازی به روزهای اوجش برگشت و الان مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

 

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

 

خبر خوب برای پرسپولیس اینکه قرارداد کنعانی زاده گان با ماشین سازی به پایان رسیده و او بازیکن آزاد است و به همین خاطر علاقه اش به پرسپولیس و علاقه برانکو هم به جذب او باعث شده تا از همین الان او را خرید نخست سرخ پوشان بدانیم.

 

با توجه به آنکه سید جلال حسینی به دوران پایانی فوتبال خود نزدیک می شود ، مدافع خوش قامت و سابق استقلال می تواند زوج مناسبی برای خط دفاع پرسپولیس به همراه شجاع خلیل زاده باشد.او ضربات سر را به خوبی می زند و خط دفاعی پرسپولیس بلند قدتر از قبل خواهد شد و با او دیگر نگران مهاجمان بلند قد نخواهد شد.

 

تنها مشکلی که این بازیکن دارد این است که زیاد اهل حاشیه و جنجال است و با شناختی که از برانکو داریم باید گفت که این مربی کروات خیلی خوب راه کار کردن با بازیکنان پرحاشیه را بلد است و از این حیث سرخ پوشان نگرانی  نخواهند داشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*