محرومیت سنگین بیرانوند به تعویق افتاد

محرومیت-سنگین-بیرانوند-به-تعویق-افتاد

محرومیت سنگین بیرانوند به تعویق افتاد :به گزارش اسپرت اسکولار ،از آن جا کمیته اخلاق از علیرضا بیرانوند خواست که برای برگزاری جلسه به این کمیته مراجعه کند اما بیرانوند دست به چنین کاری نزد، کمیته اخلاق با انتشار خبری، دروازه بان تیم پرسپولیس را تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

 

کمیته اخلاق روز گذشته از علیرضا بیرانوند خواست که روز چهارشنبه (امروز) ساعت ۱۵ در کمیته اخلاق حاضر شود و پاسخ سوالاتی را بدهد.این در خواست از آنجایی مطرح شد که بیرانوند در شب قهرمانی پرسپولیس با چند تن از ماموران نیروی انتظامی درگیر شده است و بیرانوند باید در این باره باید به پاره ای از سوالات پاسخ دهد.

اما  بیرانوند امروز به کمیته اخلاق نرفت تا آن ها با صدور دستور موقت، او را تا اطلاع ثانوی محروم کنند.

در دستور کمیته اخلاق آمده که علیرضا بیرانوند تا اطلاع ثانوی از «کلیه فعالیت های ورزشی» محروم شده است.

این در حالی است که پرسپولیس هفته آینده در دیداری حساس به مصاف سپاهان می‌رود و محرومیت علیرضا بیرانوند پرسپولیس را دچار مشکل جدی خواهد کرد.

بیرانوند در ساعت 18 در این جلسه حاضر شد و دفاعیات خود را اعلام کرد که البته به نظر می رسد عذرخواهی از این حرکت نیز در کار باشد.

البته ایرج عرب می گوید با جلسه ای که بیرانوند در کمیته اخلاق برگزار کرده قید محرومیت تا اطلاع ثانوی از دوش او برداشته شده و این دروازه بان در بازی سپاهان حضور خواهد داشت .

جدیدترین خبرهای ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*