محرومیت دیوید بکام از رانندگی

محرومیت-دیوید-بکام-از-رانندگی

محرومیت دیوید بکام از رانندگی : به گزارش “اسپرت اسکولار”، بکام ۴۴ ساله مدتی قبل در هنگام رانندگی با اتومبیل بنتلی ۱۰۰ هزار پوندی اش، از موبایل استفاده کرد و همین باعث شد تا دادگاه علاوه بر محرومیت ۶ ماهه از رانندگی، او را ۷۵۰ پوند هم جریمه کند که البته برای او که ۳۰۰ میلیون پوند ثروت دارد، مشکل خاصی ایجاد نمی کند!

 

او که روز گذشته برای یک فعالیت تجاری به چین رفته بود، امروز در دادگاه حاضر شد. پیش از این ۶ امتیاز منفی در سوابق بکام در رانندگی ثبت شده بود و با افزایش امتیازات منفی اش به ۱۲، او اکنون تقریبا تا پایان سال میلادی جاری نمی تواند رانندگی کند.

جلسات قبلی دادگاه او پشت درهای بسته برگزار شده بود و تخلف او مربوط به پاییز سال گذشته است. اما جلسه امروز دادگاه به درخواست بکام، به طور علنی برگزار شد.

متیو اسپرات، بازپرس پرونده، در دادگاه گفت:” به جای نگاه کردن به جلو و توجه به جاده، به نظر می رسید او در حال نگاه کردن به پاهایش است. شاهدان گفتند که متهم در حال کار کردن با ابزاری بوده که روی زانویش قرار داده بود. در آن لحظه یک عکس از او گرفته شد. متهم گوشی موبایل را در سمت راستش قرار داده بود.”

 

در مقابل وکیل بکام اعلام کرد موکلش به یاد ندارد که در هنگام رانندگی از موبایل یا ابزار الکترونیکی دیگری که باعث به هم خوردن تمرکزش شود، استفاده کرده باشد.

بکام سال گذشته نیز با این اتهام روبرو شده بود که به عنوان یک الگوی اجتماعی، از وظایفش تخطی کرده و با سرعت بیش از حد مجاز رانندگی کرده است.

 

خبر ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*