مجهولی به نام روزبه چشمی در معادله ی نقل و انتقالات استقلال!

مجهولی به نام روزبه چشمی در معادله ی نقل و انتقالات استقلال! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، روزبه چشمی با نزدیک شدن به شروع مسابقات لیگ برتر مهم ترین بازیکنی است که هنوز مقصد خود برای سال آینده را مشخص نکرده و هر چند اخبار زیادی درباره او به گوش می رسد اما روزبه در سکوتی که نزدیک به 2ماه از عمر آن می گذرد، به دنبال سرنوشتی است که به نظر می رسد با اهداف او فاصله زیادی دارد.

در روزهای گذشته سرنوشت دیگر چهره های مهم بازار مانند علی کریمی برای استقلال، شایان مصلح در مسیر سپاهان و رضا اسدی به مقصد تراکتورسازی مشخص شد و صبح روز پنجشنبه نیز سروش رفیعی قرارداد خود را با تیم پدیده به امضا رساند تا حالا چشمی مهم ترین چهره حاضر در بازار باشد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

الاهلی منتفی شد

روزبه چشمی در پایان فصل نقل و انتقالات به تیم الاهلی قطر لینک شد؛ این انتقال حتی در رسانه های قطری نیز بازتاب داشت اما در نهایت این جا به جایی خیلی زود منتفی شد تا روزبه چشمی گزینه قطر را از دست بدهد. البته نزدیک به 10 روز قبل بود که باز هم رسانه های قطری از احتمال این انتقال خبر دادند اما مدیر برنامه های او دوباره این انتقال را تکذیب کرد.

روزبه – استقلال؛ هر دو نمی خواهند

درباره رابطه روزبه و استقلال مطمئنا موضوع مهم عدم تمایل هر دو طرف برای ادامه کار است. امیرحسین فتحی درباره تنها بازیکنی که به صراحت از جدایی صحبت کرد، روزبه چشمی است و این موضوع نشان می دهد که دو طرف از مدت ها قبل برای عدم همکاری به توافق رسیده باشند.

چشمی از جمله بازیکنانی است که سال گذشته با مدیریت و در مقطعی از فصل با هواداران دچار مشکل شد و شاید این جدایی تلخ، یکی از تصمیمات درست دو طرف در این مقطع از فصل باشد.

مجهولی-به-نام-روزبه-چشمی-در-معادله-ی-نقل-و-انتقالات-استقلال2

اروپا تنها دغدغه روزبه

حضور در ترکیب تیم ملی در جام جهانی اگر با مصدومیت همراه نمی شد شاید کمک می کرد تا چشمی تابستان گذشته راهی اروپا شود اما روزبه تصمیم خود را گرفته و قصد دارد تا امسال حتما راهی کشورهای اروپایی شود.

چشمی به همین بهانه مذاکره با دیگر خواهان خود را به تعویق انداخت و با هیچ تیمی در ایران فعلا به توافق نرسیده است. این بازیکن که بعد از سپری کردن یک فصل سخت ترجیح می دهد از فضای فوتبال ایران دور باشد، همچنان در حال رایزنی است تا یکی از تیم های اروپایی را در کشورهای صاحب فوتبال به عنوان مقصد خود انتخاب کند اما این موضوع فعلا نهایی نشده است. ادامه این روند ممکن است با توجه به شرایط روزبه منتهی به عقد قرارداد این بازیکن با یکی از تیم های مطرح ایرانی شود که چندی قبل با این بازیکن پای میز مذاکره نشسته بودند اما سودای ادامه فوتبال در اروپا این قرارداد را به تعویق انداخته بود.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*