ماموریت انجام شد : آقایان برانکو را هم فراری دادند!

ماموریت-انجام-شد-آقایان-برانکو-را-هم-فراری-دادند!

ماموریت انجام شد : آقایان برانکو را هم فراری دادند!  به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، مشکل برانکو ایوانکوویچ نه فقط پول، بلکه مخالفت اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ادامه این همکاری بود.برانکو پس از بازی باسایپا فروردین‌ماه ، مصاحبه ای انجام داد که گفت :  «من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. اینکه یک ماه یا دو ماه یا ۶ ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد دارد در آینده مشخص خواهد شد.» این جملات در پاسخ به خبرنگاری که رأی ۸۰ درصدی هواداران به تمدید قرارداد او را عنوان کرده بود ، مطرح شد.

 

ماجرا مربوط به همان روزهایی است که سرمربی پرسپولیس از بدحسابی‌های مدیران باشگاه به ستوه آمده و شاید همان موقع تصمیمش را برای جدایی گرفته بود. با این حال پیشنهاد قطری‌اش را که در سفر به دوحه برای بازی با السد به دستش رسیده بود، رد کرد و به خوش‌قولی مدیران پرسپولیس امیدوار ماند .

سه روز مانده بود لیگ تمام شود که برانکو نخستین دریافتی‌ این فصلش را گرفت و شب قبل از فینال جام حذفی در اهواز هم به گوشش رساندند که باشگاه برای افشین قطبی پیغام و پسغام فرستاده. همان شب در جلسه با مدیران باشگاه که این چند ماه سعی کردند بحث پرداخت نشدن مطالبات کادر فنی را با پیشنهاد تمدید قرارداد برانکو منحرف کنند، اعلام کرد که تنها به شرط پرداخت کل مطالبات خودش و دستیارانش برمی‌گردد و اگر هم پول‌شان را ندهند، بر اساس بندی که در قراردادش وجود دارد یکطرفه فسخ خواهد کرد.

 

با این حال تنها مشکل او پول نبود. مشکل این بود که هیات مدیره برانکو را نمی‌خواست و نخواستنش را بارها و بارها مستقیما مطرح کرده بود . مصاحبه‌های مدامِ رئیس هیات مدیره که معتقد بود پرسپولیس را برانکو قهرمان نکرده، پالس‌های مثبتی که نایب‌رئیس هیات مدیره برای فلان مربی و بهمان مربی می‌فرستاد و سر آخر هم این جمله که «ببین خودت فصل بعد هستی که می‌خواهی لیست بدهی» کار برانکو را در پرسپولیس تمام کرد وگرنه اگر میلی به ماندن ایوانکوویچ در پرسپولیس نداشتند ، خیلی پیش از امروز می‌توانستند کل مطالبات او و دستیارانش را پرداخت کنند.

 

خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*