مارک ویلموتس رسما سرمربی ایران شد

مارک-ویلموتس-رسما-سرمربی-ایران-شد

مارک ویلموتس رسما سرمربی ایران شد : فدراسیون فوتبال که برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران با مارک ویلموتس به توافق اولیه رسیده بود در نهایت با این مربی به توافق نهایی رسید.

 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد با این مربی روز گذشته (سه‌شنبه) راهی بلژیک شد تا در سفارت ایران در این کشور مذاکرات نهایی را با ویلموتس انجام دهد. پس از این مذاکرات در نهایت قرارداد سرمربی سابق تیم ملی بلژیک با فدراسیون فوتبال ایران امضا شد  و این مربی به زودی برای زیر نظر گرفتن تمرینات تیم ملی عازم ایران خواهد شد. قرارداد ویلموتس با ایران تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

 

گفتنی است که ویلموتس برای بازدید از امکانات فوتبال ایران هفته گذشته سفری کوتاه به ایران داشت. گفته می‌شود که این خبر تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال تایید خواهد شد.گفته می شود خبر امضای قرار داد بین ایران و ویلموتس در ساعات آینده توسط فدراسیون ایران تایید خاوهد شد.

 

مهدی تاج هم اکنون در بلژیک حضور دارد.با وجود آنکه شنیده ها حاکی از آن بود که روند مذاکرات با شکست مواجه شده است ، اما این قرار داد نهایی شده است و مذاکرات رضایت بخش بوده است.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*