مارکا : خبر جدایی مودریچ شایعه ای بیش نبوده است!

مارکا : خبر جدایی مودریچ شایعه ای بیش نبوده است! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، در روزهای اخیر شایعات درباره خروج احتمالی لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید از این تیم به شدت قوت گرفته بود ولی روزنامه مارکا که در شهر مادرید منتشر می‌شود به نقل از منابع خود به هواداران رئال اطمینان داد که مودریچ در رئال خواهد ماند و سانتیاگو برنابئو را ترک نخواهد کرد.

شایعات درباره خروج مودریچ از رئال مادرید زمانی به اوج رسید که نام او از سوی زین‌الدین زیدان در فهرست بازیکنان رئال برای بازی دوستانه مقابل سالزبورگ قرار نگرفت. با اینکه بعدها از سوی باشگاه اعلام شد که مودریچ به دلیل مشکلات فیزیکی در آن بازی حضور نداشته ولی شایعات همچنان در اینجا و آنجا دست به دست شده و ادعا می‌شد مودریچ رئال را ترک خواهد کرد تا این باشگاه بتواند نیمار را از پاری سن ژرمن جذب کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

اما مارکا می‌گوید از منابع نزدیک به مودریچ مطلع شده که این ستاره کروات رئال را ترک نخواهد کرد و در هیچ معامله‌ای با پاری سن ژرمن شرکت نخواهد داشت. مارکا می‌گوید مودریچ از شرایط خود در رئال راضی است و بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید است تا با پیراهن رئال به میدان برود. تیمی که در سالهای اخیر با آن 16 جام بدست آورده و یکی از مهره‌های اصلی موفقیت‌هایش بوده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*