ماجرای مسموم کردن سرخ پوشان با آب های آلوده از زبان بنگر

ماجرای مسموم کردن سرخ پوشان با آب های آلوده از زبان بنگر : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، دوم مهرماه 1391 در حالی که پرسپولیس با مانوئل ژوزه روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشت، هواداران این تیم به مسابقه حساس با سپاهان در اصفهان دلخوش کرده بودند تا شاید این بازی استارت موفقیت های تیم شان باشد. در جریان بازی اما اتفاقاتی رخ داد که هیچ کس تصورش را نمی کرد و هنوز که هنوز است با گذشت 7 سال کسی نمی داند چه مسائلی در آن مسابقه رقم خورد.

در جریان مسابقه ای که با گلهای جواهیر سوکای و عادل کلاه کج به سود سپاهان تمام شد، اتفاقاتی فراتر از فوتبال رخ داد؛ هرچه از زمان بازی سپری شد، بازیکنان پرسپولیس یکی یکی مسموم و دچار تاربینی و سرگیجه شده و به طرز عجیبی قادر به تشخیص زمان بازی نبودند. انتشار فیلمی از رختکن پرسپولیس بعد از مسابقه که همه بازیکنان روی زمین افتاده اند و شرایط جسمانی خوبی ندارند، همه چیز را به خوبی نشان می داد.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در آن مقطع محمد نوری کاپیتان سرخ های پایتخت مصاحبه و اعلام کرد که اصلا در زمین تعادل نداشته و حتی نتیجه بازی را از امید ابراهیمی هافبک وقت سپاهان پرسیده که باعث خنده او شده است. جالب اینکه سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس هم حالش بد شد. او در پایان بازی در رختکن روی تخت افتاد و توان حرکتی نداشت.

در ادامه :

این جنجال منتهی به همین جا نیز نشد و بعد از بازی پزشک پرسپولیس آزمایشاتی را برای یافتن علت مسمومیت روی بازیکنان انجام داد اما بعد از مدتی ادعا کرد که نتیجه آزمایشات به سرقت رفته تا موضوع آب های آلوده مطرح شده و یکی از عجیب ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد. جالب اینکه با گذشت 7 سال از آن اتفاق هیچ بررسی دقیقی روی آن انجام نشد و هیچ کس نفهمید دلیل مسمومیت بازیکنان چه بوده است.

حالا با گذشت 7 سال محسن بنگر مدافع پرسپولیس در آن بازی در گفت و گو با سایت آنتن صحبت هایی را در این باره انجام داده است. بنگر در این خصوص عنوان کرد: «من در طول بازی مشکلی نداشتم اما بعد از بازی نمی دانم چه اتفاقی برایم افتاد. حالم خیلی بد شد و حتی گوشی تلفن همراهم را در ورزشگاه جا گذاشتم.»

وی درباره دلیل این اتفاقات و اینکه عده ای می گویند کار سپاهانی ها بوده است، گفت: «نمی شود چیز خاصی در این باره گفت. ما خودمان می گوییم کار سپاهانی ها بود و بعد هم خودمان تکذیب می کنیم. من فکر می کنم ایزواستارهایی که مصرف کردیم، تاریخ مصرفش گذشته بود».

کاپیتان سابق پرسپولیس صحبت هایش درباره مساله آب های آلوده را اینگونه ادامه داد: «من معمولا بین دو نیمه و آخر بازی آب نمی خوردم اما آن بازی بین دو نیمه ایزواستار خوردم. در جریان مسابقه خوب بودم اما از بعد بازی هیچ چیز یادم نمی آید. فقط می دانم گوشی ام را جا گذاشتم. از ورزشگاه هم که بیرون رفتیم و رسیدیم تهران سیدجلال حسینی مرا به خانه رساند و حالم خوب نبود تا اینکه فردای بازی خوب شدم. هیچ چیز دیگری هم یادم نیست!»

دیدگاه‌ها 0

*
*