لغو لژیونر شدن روزبه چشمی با ماندگار شدن در استقلال

لغو-لژیونر-شدن-روزبه-چشمی-با-ماندگار-شدن-در-استقلال

لغو لژیونر شدن روزبه چشمی با ماندگار شدن در استقلال : به گزارش ” اسپرت اسکولار ”  یکی از معضلات استقلال ترمیم خط دفاعی برای فصل گذشته است.در حالی که روزبه چشمی مدافع استقلال پیش از این اعلام کرده بود قراردادش را با استقلال در فصل جدید تمدید نخواهد کرد، امروز خبر دیگری درباره این مدافع به گوش رسید.

روزبه چشمی مدافع آبی‌پوشان پس از پایان لیگ اعلام کرد که فصل آینده در خارج از کشور بازی خواهد کرد، اما او نه تنها راهی قطر نشد، بلکه تصمیمی نیز برای آینده خود نگرفته است.

الاهلی قطر اولین تیمی بود که مشتری روزبه چشمی شده بود و حتی در مقطعی خبر قطعی شدن حضور مدافع تیم ملی ایران در این تیم به گوش می‌رسید اما به دلایلی که هنوز اعلام نشده الاهلی از خرید این بازیکن منصرف شد.

 

پس از الاهلی، برخی منابع نزدیک به روزبه چشمی خبر دادند که این بازیکن از استانبول باشاک شهیر که فصل گذشته نایب قهرمان لیگ برتر ترکیه شده است پیشنهاد دارد و احتمالا فوتبالش را در این کشور دنبال می‌کند. اما این پیشنهاد هم ظاهرا چندان جدی نبوده و دو طرف به توافق نرسیده‌اند.

با این وضعیت، روزبه چشمی که پیشنهاد خارجی جدی ندارد مذاکراتش را با استقلال برای تمدید قرارداد آغاز کرده و احتمال دارد در صورت توافق بر سر مسائل مالی، قراردادش با استقلال تمدید شود.

مسئولان استقلال با توجه به اظهارات عجیب پژمان منتظری مبنی بر خداحافظی از استقلال، با چشمی مذاکرات جدی انجام داده و حتی به نتایج مثبتی هم رسیده‌اند. قرار است طی یکی دو روز آینده روند مذاکرات به نتیجه نهایی رسیده تا چشمی قراردادش را با استقلال تمدید کند. در صورت ماندن چشمی در استقلال، محمد دانشگر و سیاوش یزدانی سه مدافع میانی استقلال خواهند بود.

مدافع ملی‌پوش استقلال که قصد لژیونر شدن را داشت، پای میز مذاکره با این تیم نشست.

 

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*