لجبازی گرت بیل تا زمان اخراج زیدان از رئال ادامه خواهد داشت!

لجبازی گرت بیل تا زمان اخراج زیدان از رئال ادامه خواهد داشت!  به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شرایط برای ستاره 30 ساله کهکشانی ها روز به روز پیچیده تر می شود و گرچه او تا چند روز قبل در آستانه انتقال به جیانگسو سونینگ چین قرار داشت، اما بعد از منتفی شدن این انتقال قصد دارد در رئال مادرید باقی بماند و تا بعد از جدایی زیزو، توسط سرمربی بعدی دوباره شانس حضور در ترکیب اصلی را پیدا کند.

نشریه استاندارد مدعی شد گرت بیل امیدوار است زین الدین زیدان با توجه به نتایج اخیر خود از رئال مادرید اخراج شود و ستاره ولزی بعد از رفتن او بتواند دوباره در این تیم بازی کند. چند روز قبل و بعد از شکست با 7 گل برابر اتلتیکومادرید در دیداری دوستانه، 53 درصد هواداران رئال مادرید در نظرسنجی نشریه آ.اس مدعی شدند زیزو تا قبل از کریسمس از این تیم اخراج خواهد شد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

لجبازی-گرت-بیل-تا-زمان-اخراج-زیدان-از-رئال-ادامه-خواهد-داشت-1
در این شرایط به نظر می رسد حضور گرت بیل در لیست رئال مادرید غیرممکن باشد و زیدان چندی قبل اعلام کرد تحت هیچ شرایطی خواهان استفاده از این بازیکن نیست. اما ستاره ولزی معتقد است این سرمربی فرانسوی چندان در برنابئو ماندگار نخواهد بود و بعد از اخراج وی، گرت بیل دوباره به ترکیب رئال مادرید بازخواهد گشت.

رئال مادرید در شرایطی امروز در آئودی کاپ به مصاف تاتنهام خواهد رفت که گرت بیل به دلیل ناراحتی و استرس فراوان ناشی از منتفی شدن انتقال به چین، ترجیح داد با تیم راهی مونیخ نشود و طبق ادعای اسکای اسپورت، در حال حاضر به تنهایی در چین در حال پیگیری تمرینات خود است.

دیدگاه‌ها 0

*
*