فیلیپه کوتینیو رسما به بایرن مونیخ پیوست

فیلیپه کوتینیو رسما به بایرن مونیخ پیوست : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی فصل گذشته بارسلونا به صورت رسمی با امضای قراردادی قرضی با بند خرید 120 میلیون یورویی که در پایان فصل جاری فعال خواهد شد به بایرن مونیخ پیوست.

کوتینیو به این ترتیب فصل 2019-2020 را به عنوان یار قرضی در بایرن بازی خواهد کرد و در پایان فصل بایرن مونیخ این حق را خواهد داشت تا در صورت تمایل او را با پرداخت 120 میلیون یورو به صورت دائمی به خدمت بگیرد. بایرن برای این قرارداد قرضی فعلا 8.5 میلیون یورو پرداخته و درباره دستمزد کوتینیو هم با او به توافق رسیده است.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

کوتینیو بعد از امضای این قرارداد قرضی به وبسایت بایرن مونیخ گفت:” این انتقال برای من چالش جدیدی است در کشوری جدید، در باشگاهی که یکی از بهترینهای اروپا است. من بی‌صبرانه منتظر بازی با پیراهن بایرن مونیخ هستم. من هم مثل بایرن مونیخ جاه‌طلب هستم و مطمئنم با هم‌تیمی‌هایم می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنیم”.

کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ هم در این باره گفت:” از باشگاه بارسلونا تشکر میکنیم که با این انتقال موافقت کرد. کوتینیو با خلاقیت و مهارت‌های برجسته‌اش بازیکنی است که با ورودش خط حمله ما را قوی‌تر خواهد کرد”.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن هم گفت:” فیلیپ در دوران مذاکرات در بارسلونا به وضوح اعلام کرد که می‌خواهد به بایرن منتقل شود. او بازیکنی است در کلاس جهانی با توانایی‌های بالا که می‌تواند در خط حمله ما در پستهای مختلف بازی کند”.

دیدگاه‌ها 0

*
*