فولاد2-پرسپولیس0:نکونام،نسخه ی پرسپولیس 9 نفره را پیچید!

فولاد2-پرسپولیس0:نکونام،نسخه ی پرسپولیس 9 نفره را پیچید! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری دوستانه در ورزشگاه شهید کاظمی از تیم فولاد خوزستان میزبانی کرد. کالدرون در این مسابقه از نفرات اصلی خود بهره برد و به جز چند مهره نظیر سیدجلال حسینی، از عناصر فیکسش استفاده کرد تا به نوعی تیمی که احتمالا قرار است در مقابل پارس جنوبی به زمین بفرستد را محک بزند.

جواد نکونام نیز شهاب گردان، موسی کولی بالی، ایوب والی، احمد عبدالله زاده، محمد آبشک، شیمبا، حسن بیت سعید، سیف الهی، محمد قاسمی نژاد، وحید حیدری و میثم سعادتی را در ترکیب اصلی استفاده کرد.

تا دقیقه 24 بازی حملات و بازی جذاب دو تیم گلی را در بر نداشت اما در این دقیقه، حمله شاگردان نکونام باعث شد تا دروازه بوژیدار رادوشوویچ باز شود. چند دقیقه بعد هم فولاد فرصت گلزنی داشت اما خلیل زاده به خوبی توپ گیری کرد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

فولاد2-پرسپولیس0نکونام،نسخه-ی-پرسپولیس-9-نفره-را-پیچید

پرسپولیسی ها که پیش از گل فولاد یک ضربه تیرک دروازه زده بودند، در دقیقه 43 نیز با ضربه نادری روی دروازه حریف خطرساز شدند اما شوت این بازیکن هم به تیر خورد.

نیمه دوم پرسپولیس-فولاد:

در اواسط نیمه اول کمال کامیابی نیا به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت قرمز گرفت. سپس کالدرون تصمیم گرفت ربیع خواه را به زمین بفرستد.

در دقیقه 65 برخورد توپ با دست دفاع چپ پرسپولیس باعث شد تا داور به نفع فولاد پنالتی بگیرد. لوسیانو پریرا پنالتی را تبدیل به گل کرد.

یک دقیقه پس از گل، شجاع خلیل زاده نیز به خاطر اعتراض به داور اخراج شد تا پرسپولیس بازی را 9 نفره دنبال کند. سیدجلال حسینی هم در 20 دقیقه پایانی فرصت بازی پیدا کرد.

در ادامه پرسپولیس که با نفرات کامل نتوانسته بود به فولاد گلزنی کند، از به ثمر رساندن گل بازماند تا این دیدار دوستانه 2-0 تمام شود. پرسپولیس پیش از این تنها باخت خود با سرمربیگری کالدرون را نیز با همین نتیجه ثبت کرده بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*